سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

۱۰ علت تمیز نشدن لباس ها در دوران کرونا

tesla teslapress24.com ۳۰ دی ۹۹ دیدگاه ۶۴

۱۰ علت تمیز نشدن لباس ها در دوران کرونا در لباسشویی

راهنمای نگهداری و تعمیر ماشین لباسشویی

تصلا – ماشین لباسشویی به عنوان لوازم خانگی کاربردی زندگی را برای ما آسان‌تر می‌کند. البته تا زمانی که به خوبی کار کرده و اختلالی عملکرد آن را با مشکل مواجه نکند. اگر ماشین لباسشویی لباس ها را آن طور که شما انتظار دارید، تمیز نمی‌کند. این امر می‌تواند به دلیل خطای انسانی یا وجود مشکلی فنی داخل لباسشویی باشد. در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا به بررسی علت تمیز نشدن لباس ها در دوران کرونا در لباسشویی بپردازیم.

ماشین را بیش از اندازه معمول پُر نکنید

بیشتر خانواده‌ها زمان مشخصی را به شستشوی لباس اختصاص می‌دهند. برای این منظور نیز منتظر می‌مانند تا حجم لباس ‌های کثیف زیاد شده و بعد آن‌ها را درون ماشین قرار می‌دهند.

این دسته از افراد این گونه تصور می‌کنند که هر چه حجم لباس ها بیشتر باشد و در اصطلاح ماشین لباسشویی پُر شود، در مصرف برق، زمان و مواد شوینده صرفه‌جویی کرده‌اند.

توجه داشته باشید که هر ماشین لباسشویی ظرفیت مشخصی دارد. اگر شما بیشتر از توان دستگاه از آن کار بکشید، در طولانی مدت دستگاه مستهلک خواهد شد. همچنین حجم زیاد البسه نیز باعث می‌شود تا لباس ها به راحتی داخل محفظه ماشین لباسشویی حرکت نکرده و به خوبی شسته و تمیز نشوند.

علت تمیز نشدن لباس در لباسشویی می تواند به همین دلیل باشد و لازم است هنگام قرار دادن لباس درون مخزن ماشین با یک دست حجم لباس ها در دوران کرونا را بررسی کنید. در صورتی که به اندازه یک دست درون محفظه جای خالی وجود داشت، ماشین لباسشویی را روشن کنید…

ادامه

.
.
.
تصلا (تصویر صنعت لوازم الکترونیک)

قدرت مودم جیبی را دست کم نگیرید!

تلویزیون‌های رول شونده تی سی ال به بازار می‌آید

جدیدترین مطالب قطار وبگردی را از دست ندهید!

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از