سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

بومی‌سازی ۴۰ درصد از تولیدات لوازم خانگی

tesla teslapress24.com ۰۴ بهمن ۹۹ دیدگاه ۲۷

بومی‌سازی ۴۰ درصد از تولیدات لوازم خانگی

افتتاح اولین خط تولید رباتیک یخچال فریزر پاکشوما

تصلا– علیرضا رزم حسینی در حاشیه راه اندازی خط تولید رباتیک یخچال فریزر گروه پاکشوما. در یکی از کارخانه‌های تولیدات لوازم خانگی شهرک شکوهیه قم در جمع خبرنگاران. با اشاره به محدودیت‌های واردات لوازم خانگی ناشی از تحریم‌های آمریکا. گفت: تحریم باعث شد میزان تولید لوازم خانگی ۴۸ درصد نسبت به سال قبل در ۹ ماهه پارسال رشد داشته باشد.

وی با اشاره به رشد ۲ برابری تولید در برخی محصولات لوازم خانگی. گفت: در این مدت با استفاده از دانش داخلی به طور میانگین ۴۰ درصد از قطعات مورد نیاز در تولید لوازم خانگی داخلی شده است.

وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به اینکه شاهد کاهش قیمت لوازم خانگی در روزهای اخیر بودیم. گفت: با توجه به نفوذ محصولات ایرانی در بازارهای جدید حتی اگر تحریم‌ها هم برداشته شود. رشد این بخش متوقف نخواهد شد و برند ایرانی بتواند جایگاه خودش را به دست بیاورد.

وی با اشاره به سیاست حمایتی دولت از حمایت از تولید داخل. گفت: مقرر شده ورق فلزی مورد نیاز کارخانجات لوازم خانگی و خودروسازی با قیمت مناسب و به موقع تأمین شود.

جهش ۴۹ درصدی تولید لوازم خانگی در کشور

وزیر صمت گفت: جهش خوبی در تولیدات لوازم خانگی ایرانی به وجود آمده است و قیمت‌های آن روز به روز درحال کاهش است. و امیدواریم برند ایرانی این محصولات بتواند جایگاه خود را در میان بازارهای کشورهای منطقه و جهان بیش از پیش باز کند.

ادامه

.
.
تصلا (تصویر صنعت لوازم الکترونیک)

قدرت مودم جیبی را دست کم نگیرید!

تلویزیون‌های رول شونده تی سی ال به بازار می‌آید

جدیدترین مطالب قطار وبگردی را از دست ندهید!

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از