سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

برترین لوازم هوشمند در نمایشگاه CES 2021 کدامند؟

tesla teslapress24.com ۰۶ بهمن ۹۹ دیدگاه ۱۸

برترین لوازم خانگی هوشمند در نمایشگاه CES 2021 کدامند؟

تصلا – هر سال بعد از برگزاری و پایان نمایشگاه لوازم خانگی هوشمند CES 2021 فهرست برترین محصولات معرفی شده. در نمایشگاه از جمله لوازم ‌خانگی معرفی شده منتشر می‌شود. امسال نیز طبق سنت سال‌های گذشته برترین تجهیزات برقی و الکترونیک که برندهای مطرح دنیا و استارتاپ‌های تازه‌کار در این نمایشگاه رونمایی کرده‌اند. در قالب یک فهرست معرفی می‌شود. لازم به ذکر است که انتخاب برترین محصولات و لوازم خانگی هوشمند معرفی شده در نمایشگاه CES سال ۲۰۲۱ بر مبنای نظرسنجی‌های انجام شده. و همچنین امتیازاتی است که کاربران به هر محصول در این فهرست داده‌اند.

نکته مهم در خصوص تجهیزاتی که در نمایشگاه CES سال ۲۰۲۱ معرفی شدند این است. که از آنجایی که نمایشگاه لوازم خانگی هوشمند CES سال ۲۰۲۱ به دلیل انتشار و همه‌گیری ویروس کرونا به صورت کاملاً آنلاین برگزار شد. و از طرفی همه کشورها و مردم آن‌ها در طول یک سال گذشته درگیر مقابله و از سر گذراندن چالش‌های این همه‌گیری بودند. تولیدات بسیاری از برندها به نوعی بی ارتباط با ویروس کرونا و مقابله با انتشار و همه‌گیری آن نبوده است.

در نمایشگاه CES سال ۲۰۲۱ میلادی برندهای معتبری اقدام به معرفی و رونمایی از محصولات و تولیدات خود کردند.

در میان این شرکت‌ها برندهایی مثل ال‌جی، سونی، سامسونگ و بسیاری از برندهای مطرح و شناخته شده. دیگر حضور فعالی داشتند. این برندها سعی کرده بودند در طراحی و تولید محصولات خود از جدیدترین تکنولوژی‌های روز دنیا نهایت استفاده را برند و محصولاتی را به بازار معرفی کنند که نه تنها با مطابق بر شرایط فعلی دنیا باشند بلکه به نوعی پاسخگوی نیازهای مختلف افراد جامعه نیز باشند.

ادامه
.
.
تصلا (تصویر صنعت لوازم الکترونیک)

بومی‌سازی ۴۰ درصد از تولیدات لوازم خانگی

تلویزیون‌های رول شونده تی سی ال به بازار می‌آید

جدیدترین مطالب قطار وبگردی را از دست ندهید!

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از