سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

گسترش خرید و فروش مجازی در روزهای کرونایی

tesla teslapress24.com ۰۸ بهمن ۹۹ دیدگاه ۱۷

خرید و فروش مجازی چگونه است؟

همه آنچه در خصوص فروشگاه مجازی باید بدانید

تصلا – تصور کنید که در یک مهمانی حضور دارید و کیف یکی از مهمانان چشم شما را گرفته است. از او درباره قیمت، برند و فروشگاهی که کیف را از آن خریداری کرده است. سؤال می‌پرسید و آن فرد هم سخاوتمندانه پاسخ شما را می‌دهد. حالا که نیمه شب است و در راه برگشت از مهمانی به خانه هستید، از آنجایی که آن کیف چشم شما را بیش از حد گرفته است. قصد دارید هرچه سریع ‌تر آن کیف را خریداری کنید. مسلماً در ساعتی که شما در خیابان هستید. هیچ فروشگاه و پاساژی باز نیست و شما امکان خرید آن کیف را ندارید. در این حالت خرید و فروش مجازی یا همان فروشگاه مجازی به شما کمک می‌کند. و می‌توانید بدون نیاز به مراجعه حضوری به این اماکن اقدام به خرید کالای خود کنید.

به دلیل گسترش ویروس کرونا و همه‌گیری آن و قرنطینه‌های سراسری برندهای مختلف از یک سال گذشته از ایده راه‌اندازی پاساژ مجازی استقبال بسیار زیادی کرده‌اند. راه‌اندازی پاساژ مجازی به منظور ایجاد تجربه متفاوتی برای خرید آنلاین محصولات و کالاها در اختیار کاربران قرار گرفته است.

طراحی بسیاری از پلتفرم‌های خرید و فروش مجازی به نحوی انجام شده است که محدوده‌ای که پاساژ در آن واقع شده است، از خیابان گرفته تا ساختمان به صورت مجازی با استفاده از تکنولوژی‌های مرتبط در این حوزه ایجاد می‌شود.

به این ترتیب کاربران نه تنها می‌توانند کالای مورد نیاز خود را به صورت آنلاین خریداری کنند بلکه می‌توانند از مشاهده مناظر اطراف نیز لذت ببرند و در واقع دو نشان را با یک تیر بزنند.

ادامه

.
.
تصلا (تصویر صنعت لوازم الکترونیک)

بومی‌سازی ۴۰ درصد از تولیدات لوازم خانگی

تلویزیون‌های رول شونده تی سی ال به بازار می‌آید

جدیدترین مطالب قطار وبگردی را از دست ندهید!

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از