سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

اندازه گیری قند خون با ساعت های هوشمند

tesla teslapress24.com ۱۱ بهمن ۹۹ دیدگاه ۴۲

اندازه گیری قند خون با ساعت هوشمند سامسونگ و اپل

ساعت هوشمند اپل و سامسونگ چگونه قند خون را اندازه می گیرند؟

تصلا – سامسونگ و اپل در حال کار کردن روی فناوری جدیدی برای اندازه گیری قند خون از طریق ساعت هوشمند هستند. در گزارش رسانه کره‌ای ET News که محور اصلی آن سامسونگ و دومین رویداد آنپکد (جعبه گشایی) این برند است. گفته شده که انتظار می‌رود سامسونگ در این رویداد سه گجت پوشیدنی متفاوت. همراه با سری جدیدی از گوشی‌های هوشمند خود با نمایشگرهای تاشو را معرفی کند.

این رویداد در نیمه دوم سال میلادی جاری و شاید در تابستان برگزار شود. احتمالاً Samsung در این رویداد از دو ساعت هوشمند جدید خود یعنی گلکسی واچ ۴ و گلکسی اکتیو ۳ رونمایی خواهد کرد. که می‌توانند قند خون انسان را اندازه‌گیری کند.

این دو ساعت با استفاده از یک سنسور نوری این کار را انجام می‌دهند که می‌تواند میزان گلوکز خون را تشخیص دهد. بدون تردید این ویژگی برای افراد دیابتی که اطلاع منظم از میزان قند خون‌شان اهمیت بسیار زیادی دارد، ویژگی کاربردی محسوب می‌شود.

ساعت هوشمند اندازه گیری قند خون یک فناوری انقلابی

این روش مانند سایر روش‌های متداولی که اکنون برای اندازه‌گیری قند استفاده می‌شود، تهاجمی نیست. همان‌طور که همه شما می‌دانید در روش‌های متداول نمونه خون انسان گرفته می‌شود. و سپس دستگاهی با آنالیز نمونه خون می‌تواند میزان قند خون را تشخیص دهند.

بر اساس شایعات منتشرشده، روش مورد استفاده توسط غول فناوری کره‌ای برای انجام این کار بر مبنای روش طیف‌سنجی پراکنده رامان و همچنین بر اساس نتایج پژوهش مشترکی که با مشارکت خود سامسونگ و محققان دانشگاه MIT صورت پذیرفته، ایجاد شده است.

ادامه

.
.
.
تصلا (تصویر صنعت لوازم الکترونیک)

بومی‌سازی ۴۰ درصد از تولیدات لوازم خانگی

تلویزیون‌های رول شونده تی سی ال به بازار می‌آید

جدیدترین مطالب قطار وبگردی را از دست ندهید!

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از