سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

روند قیمت‌ ها در بازار لوازم خانگی کاهشی است

tesla teslapress24.com ۱۵ بهمن ۹۹ دیدگاه ۳۵

روند قیمت‌ها در بازار لوازم خانگی کاهشی است

وزیر صنعت، معدن و تجارت (صمت) روند تغییر قیمت‌ها در بازار لوازم خانگی و پوشاک را کاهشی توصیف کرد. و با تاکید بر اینکه کمبودی در بازار وجود ندارد، گفت: در حال حاضر گرانی وجود دارد. اما مهم این است که گران فروشی یعنی بی ثباتی قیمت که مردم را رنج می دهد.

تصلا – علیرضا رزم حسینی در همایش برگزاری طرح ویژه بازرسی نوروز ۱۴۰۰ با بیان اینکه نظارت و بازرسی در بازار لوازم خانگی نشان می‌دهد. بازار رها نشده و تاثیرگذار خواهد بود، گفت: روند قیمت‌ها کاهنده است و ثبات نسبی در بازار ایجاد شده است. انتظار داریم با تامین مناسب کالا از سوی ما و وزارت جهاد کشاورزی این روند ادامه داشته باشد. به عبارت دیگر در حال حاضر تامین کالا صورت می‌گیرد. اما در توزیع مشکلاتی وجود دارد که باید در بخش نظارت و بازرسی کنترل شود.

کمبود کالا نداریم

البته به گفته وی در مواردی با احتکار هم مواجه هستیم. که سازمان تعزیرات حکومتی باید در این زمینه به کمک سازمان های بازرسی بیاید.

این مقام مسئول در ادامه تاکید کرد که در آستانه نوروز ۱۴۰۰، نسبت به تامین کالا اقدام شده. و موجودی خوبی در زمینه کالاهای راهبردی در انبارها، بنادر، در حال ترخیص و یا در راه ورود به کشور هستند و مشکلی در زمینه کمبود کالا نداریم. بنابراین ضرورتی برای احتکار وجود ندارد، چرا که قیمت‌های بازار لوازم خانگی تعادل نسبی خود را دنبال می‌کنند. در حال حاضر شرایط تامین ارز هم خیلی بهتر شده و ثبت سفارش مرتبا انجام می‌شود.

ادامه

.
.
تصلا (تصویر صنعت لوازم الکترونیک)

بومی‌سازی ۴۰ درصد از تولیدات لوازم خانگی

تلویزیون‌های رول شونده تی سی ال به بازار می‌آید

جدیدترین مطالب قطار وبگردی را از دست ندهید!

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از