سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

پزشک انصاریان تغییر کرد؛ طب سنتی جایگزین شد

lokomotive ghatar.com ۱۵ بهمن ۹۹ یک دیدگاه ۲۳۱

پزشک معالج علی انصاریان با نظر خانواده او تغییر خواهد کرد و قرار است یک پزشک طب سنتی جایگزین او شود.

قطار وبگردی: انصاریان که کمی بعد از بستری شدن مهرداد میناوند به دلیل سرایت ویروس کرونا به ریه ها به بیمارستان فرهیختگان مراجعه کرد و در آنجا بستری شد، در حال حاضر شرایط دشواری را تجربه می کند تا بنابر اخبار منتشره از سوی پزشکان وی، او نیز با درگیری شدید ریه شرایط وخیمی را پشت سر بگذارد.

انصاریان

در حالی که از بامداد روز گذشته حال جسمی علی انصاریان رو به وخامت بود و از مردم ایران درخواست شده بود برای شفای او دعا کنند، گروهی از پزشکان طب سنتی با حضور در بیمارستان فرهیختگان مدعی شدند که می توانند نسبت به تغییر وضعیت او اقدامات لازم را انجام دهند.

گروهی از پزشکان طب سنتی برای کمک به مداوای انصاریان به بیمارستان فرهیختگان رفتند و در گفت و گو با خانواده او اعلام کردند می‌توانند طی ۴۸ ساعت حال انصاریان را بهتر کنند، پس از این خبر گفته می شود در حالی که برادران و خواهران انصاریان با این موضوع مخالفت داشتند مادر انصاریان بعد از صحبت با اعضای خانواده رضایت داده تا این پزشکان اقدامات درمانی خود را برای تغییر وضعیت انصاریان آغاز کنند.

پزشکان بیمارستان فرهیختگان در پی سرایت ویروس به بخش های پایینی ریه مجبور به استفاده از دستگاه ونتیلاتور شدند تا شرایط او وخیم تر نشود. البته نقطه امیدوار کننده این بود که بخشی از ریه های او که درگیر ویروس کرونا بود، کمی بهبود پیدا کرده است.

در شرایطی که تلاش کادر درمان برای بهبود وضعیت جسمی این ستاره سابق فوتبال ایران ادامه خواهد داشت، باید منتظر ماند و دید که آیا تغییر پزشک معالج و حضور یک پزشک طب سنتی می تواند وضعیت این ستاره سابق فوتبال و حال حاضر سینما را بهبود بخشد یا خیر.

منبع: خبرگزاری فوتبالی

جدیدترین مطالب قطار وبگردی را از دست ندهید!

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

1
دیدگاه بگذارید

avatar
1
0
0
 
نظر با بیشترین واکنش
داغ‌ترین نظر
1
م.ب
  اشتراک در  
جدیدترین قدیمی‌ترین بیشترین رای
اطلاع از
م.ب
Guest
م.ب

پزشکی، پزشکی است سنتی و غیرسنتی نداریم. متاسفانه عده ای برای منافع خودشان پزشکی سنتی را تراشیدند، هر دارو و روش درمانی که در پژوهش ها و کارآزمایی ها مورد ارزیابی قرار نگیرد به هر اسمی خطرناک خواهد بود. عزیزانی که خودشان را مدرن یا سنتی می دانند از حرف های کلی پرهیز کنند و کار علمی انجام دهند و شواهد پژوهشی ارایه نمایند.