سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

رقابت شرکت‌ های به نام در کنگره جهانی موبایل ۲۰۲۱

tesla teslapress24.com ۱۸ بهمن ۹۹ دیدگاه ۱۲

رقابت شرکت ‌های به نام در کنگره جهانی موبایل ۲۰۲۱

نمایشگاه MWC 2021 اواخر ژوئن برگزار می‌شود

تصلا – هر سال بسیاری از شرکت‌ها و غول‌های فناوری تولیدکننده گوشی‌های تلفن همراه. و لوازم جانبی آن در نمایشگاه بارسلونا شرکت می‌کنند از آخرین دستاوردهای خود رونمایی می‌کنند.

بازدیدکنندگان از کنگره جهانی موبایل شانس این را دارند. که جز اولین نفراتی باشند که این تجهیزات الکترونیک را از نزدیک مشاهده می‌کنند و با امکانات و قابلیت‌های آن‌ها آشنا می‌شوند.

هرچند هر سال در ابتدای سال میلادی، نمایشگاه CES که از بزرگ‌ترین نمایشگاه ‌های جهانی در حوزه تجهیزات دیجیتال است. برگزار می‌شود و در آن غول‌های فناوری محصولات جدید خود را در معرض دید عموم قرار می‌دهند اما تولیدکنندگان گوشی‌های تلفن همراه و لوازم جانبی ترجیح می‌دهند خود را برای حضوری موفق در این نمایشگاه آماده می‌کنند.

با وجود اینکه نمایشگاه MWC در سال ۲۰۲۰ میلادی به دلیل شیوع ویروس کرونا و همه‌گیری آن در کشورهای جهان برگزار نشد، اما امسال شرکت GSMA برگزارکننده این نمایشگاه اعلام کرده است که این نمایشگاه در تاریخ ۲۸ ژوئن ضمن رعایت تمام موارد بهداشتی برای جلوگیری از انتشار ویروس کرونا برگزار می‌شود.

این شرکت اعلام کرده این نمایشگاه به صورت حضوری برگزار خواهد شد و شرکت‌های تولیدکننده تجهیزات الکترونیک، گوشی‌های تلفن همراه و لوازم وابسته به آن آخرین دستاوردهای خود را در این نمایشگاه در معرض دید عموم قرار خواهد داد.

نحوه برگزاری کنگره جهانی موبایل سال ۲۰۲۱

نمایشگاه MWC از سال ۲۰۰۶ تاکنون هر سال به غیر از سال ۲۰۲۰ میلادی برگزار شده است. شرکت GSMA اعلام کرده است از آنجایی که حفظ سلامت شرکت‌کنندگان و بازدیدکنندگان این نمایشگاه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

ادامه

.
.
تصلا (تصویر صنعت لوازم الکترونیک)

بومی‌سازی ۴۰ درصد از تولیدات لوازم خانگی

تلویزیون‌های رول شونده تی سی ال به بازار می‌آید

جدیدترین مطالب قطار وبگردی را از دست ندهید!

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از