سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

افتتاح ۵ هزار واحد صنعتی به ارزش بیش از یک میلیارد و ۲۰۰میلیون یورو

tesla teslapress24.com ۲۰ بهمن ۹۹ دیدگاه ۲۵

معاون امور صنایع وزارت صمت خبر داد برگزاری ۱۴ واحد صنعتی به ارزش بیش از یک میلیارد و ۲۰۰میلیون یورو

تصلا – مهدی صادقی نیارکی در چهاردهمین جشنواره تولیدکنندگان و مدیران جوان. و دوازدهمین دوره معرفی چهره های ماندگار واحد صنعتی صنعت، معدن وتجارت ، با مرور منویات مقام معظم رهبری در گام دوم انقلاب اسلامی. بیان کرد: رهبر انقلاب در طلیعه این بیانیه ویژگی های تمدن نوین اسلامی را تبیین فرمودند. و به نوعی چارچوب های رویش و جهش آینده نظام اسلامی کشور را اعلام کرده اند.

وی افزود: ایشان در بخش اقتصاد نیز تمرکز بر دورن زایی و برون گرایی اقتصاد اشاره داشتن. و بر مولد و دانش بنیان شدن، مردمی کردن اقتصاد، برون گرایی با تکیه بر ظرفیت های اقتصادی و تصدی نکردن دولت تاکید بسیاری داشتند. و صراحتا اعلام کردند، مجموعه ای جوان ، دانا ومسلط بر دانسته های اقتصادی ماموریت دارند این نکات و موضوعات را به منحصه اجرا برسانند.

افتتاح بیش از ۵ هزار واحد صنعتی در ۹ ماهه امسال

معاون امور صنایع وزارت صمت تصریح کرد: با تلاش های فعالان اقتصادی و صنعتی در شرایطی که صنعت و اقتصاد کشور با شدیدترین محدودیت های بین المللی روبه رو بوده است. تعداد پروانه های صنعتی با رشد ۸.۳ درصدی همراه بوده و در ۹ماهه امسال بیش از ۵ هزار واحد صنعتی به بهره‌برداری رسیده است.

صادقی نیارکی تصریح کرد: در همین بازه زمانی میزان سرمایه گذاری نیز با رشد. ۲۸۲ درصدی به حدود ۱۵۰ هزار میلیارد تومان رسیده است.

به گفته وی بهره برداری از ۵ هزار بنگاه بیش از ۹۷ هزار نفر اشتغال زایی واحد صنعتی بهمراه داشته که بیش از .۲۸.۶ درصد رشد داشته است.

ادامه

.
.
تصلا (تصویر صنعت لوازم الکترونیک)

بومی‌سازی ۴۰ درصد از تولیدات لوازم خانگی

تلویزیون‌های رول شونده تی سی ال به بازار می‌آید

جدیدترین مطالب قطار وبگردی را از دست ندهید!

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از