سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

جشنواره زمستانه در تردید برند های لوازم خانگی

tesla teslapress24.com ۲۱ بهمن ۹۹ دیدگاه ۲۱

جشنواره زمستانه در تردید برند های لوازم خانگی

تصلا – برگزاری جشنواره زمستانه لوازم خانگی و ارائه تخفیف‌های ویژه به مناسبت عید نوروز از عمده راهکارهایی به حساب می‌آید. که برندهای مختلف لوازم خانگی همواره در مواقع رکود بازار به کار می‌گیرند تا شاید بدین ترتیب زیان یک‌ساله خود را جبران کنند.

مصرف‌کنندگان ایرانی‌ هم که خرید وسایل نو و خانه‌تکانی را خوش‌یمن می‌دانند. معمولاً خرید وسایل منزل را به زمستان و نزدیکی سال نو موکول می‌کنند. و از همین رو، چشمداشت ویژه‌ای به برگزاری جشنواره زمستانه یا نوروزی و طرح‌های تخفیف برندهای مختلف دارند.

با این حال، در سال جاری به‌رغم عمیق‌تر شدن رکود بازار به دلایلی از جمله شیوع کرونا. تشدید تحریم‌ها و افزایش لجام‌گسیخته قیمت کالاها، هنوز خبری از شروع این جشنواره‌ها و تخفیف‌های ویژه نیست.

به نظر می‌رسد وزن عامل «نااطمینانی از آیندۀ بازار ارز». بر سایر عوامل سنگینی کرده و فعالان بازار در انتظار ثبات نرخ دلار نشسته‌اند تا پس از آن کالای خود را به عرضه بگذارند.

گویا این روزها بازار لوازم خانگی درگیر سندروم دلار بی‌قرار شده و با نوسانات پی در پی نرخ ارز، بسیاری از برندها نگران این موضوع هستند. که پس از ارائه تخفیف دیگر نتوانند، قیمت‌ها را به حالت قبل برگردانند و جشنواره‌ها پیش از آنکه عاملی برای رونق کسب‌وکارشان شود، زیان دیگری روی دستشان بگذارد.

وعده‌های دلاری؛ تشدید رکود بازارها

وعده رئیس جمهوری مبنی بر کاهش نرخ دلار تا کف ۱۵ هزار تومان. و تأکید رئیس کل بانک مرکزی روی سقوط این ارز به کانال پایین‌تر از ۲۰ هزار تومان در مقطعی که ارزش پول آمریکا در ایران بیش از ۲۳ هزار تومان است. خود عاملی رکودزا در جشنواره زمستانه لوازم خانگی به حساب می‌آید…

ادامه

.
.
تصلا (تصویر صنعت لوازم الکترونیک)

بومی‌سازی ۴۰ درصد از تولیدات لوازم خانگی

تلویزیون‌های رول شونده تی سی ال به بازار می‌آید

جدیدترین مطالب قطار وبگردی را از دست ندهید!

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از