سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

صادرات لوازم خانگی به عراق و سوریه

tesla teslapress24.com ۲۲ بهمن ۹۹ دیدگاه ۲۶

صادرات لوازم خانگی به عراق و سوریه

تصلا – علیرضا رزم حسینی همچنین گفت. : با تمام این شرایط سخت اما کارخانجات لوازم خانگی سه شیفته کار می‌کنند صادرات به کشورهای آسیایی (عراق و سوریه) انجام می‌دهند. و حتی با خرید بعضی برندهای خارجی صادرات به کشورهای اروپایی از جمله ایتالیا دارند.

رزم‌حسینی در برنامه انتهای الوند شبکه دو با اشاره به پیشرفت‌های صنعتی، معدنی و تجاری پس از انقلاب شکوهمند اسلامی بیان کرد. : در حوزه تولید مس در اول انقلاب ظرفیتی نداشتیم اما اکنون به ۵۱۲ هزار تن ظرفیت تولید در این حوزه رسیده‌ایم و رتبه دهم دنیا را داریم.

وی همچنین اضافه کرد: طرح‌های توسعه در حوزه مس در حال اجرا است. و حدود ۱.۵ میلیارد دلار صادرات در انواع محصولات مس به صورت سالیانه داریم.

وزیر صنعت، معدن و تجارت ادامه داد: در حوزه فولاد از ظرفیت تولید ۷۰۰ هزار تن در اوایل انقلاب به ۵۶. میلیون تن ظرفیت تولید در حال حاضر رسیدیم، تا ۱۵ سال پیش وارد کننده فولاد بودیم. اما اکنون به یک صادرکننده مهم در این حوزه تبدیل شده‌ایم.

رزم حسینی گفت: ظرفیت تولید خودرو از ۱۶۰ هزار دستگاه سالیانه در اول انقلاب به ۲ میلیون. و ۶۰۰ هزار دستگاه در حال حاضر رسیده است، البته ارتقا کیفیت خودروها حائز اهمیت است و در دستور کار است.

وی همچنین تصریح کرد: از ظرفیت تولید ۷ میلیون تنی سیمان در اول انقلاب هم اکنون به ظرفیت تولید ۸۸. میلیون تن رسیده ایم و در حوزه سیمان اکنون یک صادر کننده می‌باشیم.

ادامه

.
.
تصلا (تصویر صنعت لوازم الکترونیک)

بومی‌سازی ۴۰ درصد از تولیدات لوازم خانگی

تلویزیون‌های رول شونده تی سی ال به بازار می‌آید

جدیدترین مطالب قطار وبگردی را از دست ندهید!

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از