سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

عرضه ۳ هزار تن ورق گالوانیزه لوازم خانگی برای نخستین بار

tesla teslapress24.com ۲۵ بهمن ۹۹ دیدگاه ۳۰

برای نخستین بار ۳ هزار تن ورق گالوانیزه در صنعت تولید لوازم خانگی عرضه گردید

تصلا – علاوه بر عرضه ۳ هزار تن ورق گالوانیزه لوازم خانگی قرار است ۲۰۰ تن شمش چدن. یک هزار و ۵۸۰ تن مس مفتول. ۲ هزار و ۱۰۰ تن مس کاتد و ۱۰۰ تن مفتول آلومینیوم نیز در تالار مذکور عرضه شود. تالار صادراتی بورس کالای ایران در این روز شاهد عرضه یک هزار و ۱۴ تن اسلاک واکس و ۴۲ هزار و ۸۰۰ تن قیر است. تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی بورس کالای ایران نیز عرضه ۳۰ هزار و ۱۴۵ تن مواد پلیمری. یک هزار و ۳۶۷ تن روغن پایه، ۵۰۰ تن قیر، ۲ هزار تن گوگرد، ۵۰۰ تن لوب کات و ۵۵ هزار تن وکیوم باتوم را تجربه می کند.

گالوانیزه چیست؟

گالوانیزه یا ورق گالوانیزه در طی فرآیند نورد گرم از طریق ایجاد یک لایه سطحی تویط فلز روی بر روی ورق های فولادی و آهنی ایجاد می گردد. محصول نهایی این فرآیند ورق فلزی محافظ در برابر انواع آسیب دیدگی و خراشیدگی است. در طی فرآیند گالوانیزاسیون ورق های آهنی در وانی از فلز روی غوطه ور می شوند و یک لایه محافظ بر روی سطح فلز ایجاد می گردد. مزیت ورق گالوانیزه نسبت به سایر ورق های فولادی داشتن مقاومت بالا در برابر زنگ زدگی و خوردگی است.

در ورق های گالوانیزه فلز روی به عنوان یک محافظ از خوردگی و اکسید شدن ورق آهن جلوگیری می کند. در نتیجه هرچه مقدار فلز روی استفاده شده. در سطح ورق بیشتر باشد درصد کوتینگ ورق و در نهایت مقاومت ورق در برابر عوامل محیطی مانند زنگ زدگی و خوردگی بالاتر می رود.

ادامه

.
.
تصلا (تصویر صنعت لوازم الکترونیک)

بومی‌سازی ۴۰ درصد از تولیدات لوازم خانگی

جدیدترین مطالب قطار وبگردی را از دست ندهید!

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از