سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

برنامه بدنسازی انلاین در خانه

dell ghatar.com ۲۸ بهمن ۹۹ دیدگاه ۳۵

بهترین برنامه بدنسازی ، برنامه‌ای است که شما به آن پایبند باشید. پس به جای آنکه به دنبال برنامه‌های متنوع و متفاوت باشید یک برنامه‌ حرفه‌ای انتخاب کنید و آن را ادامه دهید.

برنامه بدنسازی انلاین در خانه

برنامه‌های بدنسازی که در ادامه می‌آید با تغییراتی جزئی برگرفته از برنامه‌های ارائه شده در وب‌سایت asiabody می‌باشد. برای آشنایی با روش طراحی این برنامه‌ها و آشنایی با مربی آن‌ها، راهنمای تمرین را مطالعه کنید.
 
دریافت برنامه بدنسازی انلاین و رژیم غذایی کاهش وزن و افزایش وزن بصورت آنلاین و حضوری برای خانم ها و آقایان ورزشکار توسط تیم آسیابادی.

یکی از مهم‌ترین موارد برای شروع ورزش داشتن برنامه تمرینی مناسب با اهداف و شرایط بدنی خودتان است. که کمک فوق العاده‌ای در پیشبرد اهدافتان دارد.  ارائه برنامه تمرینی نیاز به تجربه علمی و عملی است.

آسیابادی تمام متخصصان را گرد آورده تا بتواند بهترین خدمات را به شما عزیزان تقدیم کند و همچنین بهترین نتیجه را برای شما رقم بزنند. گروه ما از متخصصان آقا و خانم تشکیل شده پس شما آقایان و بانوان عزیز با خیال راحت برنامه خود از هر مربی که بخواهید می‌توانید برنامه و رژیم دریافت کنید.

متخصصان ما می‌توانند با البته پشتکار و همت خودتان، شما را از یک فرد مبتدی تا قهرمانی برسانند. خدماتی از قبیل:

 • انواع برنامه تمرینی تخصصی
 • انواع رشته های ورزشی: بدنسازی، فیتنس، رزمی، شنا، فوتبال، کشتی و دیگر رشته ها
 • برنامه مکملی
 • رژیم غذایی افزایش وزن و کاهش وزن
 • ثبت نام در دوره های تخصصی با مربی خصوصی
 • آماده سازی برای مسابقات
 • مشاوره ورزشی در زمینه های مختلف
 • آقایان و بانوان

در ادامه می توانید چند نمونه از پیشرفت های دوستانی که به ما اعتماد نمودند را مشاهده نمایید. فقط ظرف مدت یک ماه:

برنامه بدنسازی انلاین در خانه

بدنسازی از حدود ۱۵۰ سال پیش و با حرکات زور آزمایی و رقابت مردان در جهت جابجایی اجسام سنگین و بزرگ آغاز شد به این ترتیب که آنها در ابتدا با رقابت در سنگین زدن حرکات زور آزمایی رقابت کردند و بعد از آن متوجه تغییرات در عضلات خود شدند و کم کم همراه با انجام نمایش های وزنه برداری و حرکات نمایشی اندام و عضلات خود را هم به نمایش گذاشتند
 
برنامه بدنسازی انلاین
به صورتی که امروزه پس از ده ها سال نمایش برای مردم جذابتر است تا وزنه برداری و حرکات نمایشی؛ به طور قطع می تواینم اولین نمایش دهنده رسمی اندام در دوران اول بدنسازی را اوژن ساندو بنامیم از او حتی فیلمی کوتاه که توسط ادیسون فیلم برداری شده به یادگار مانده او در سال ۱۸۸۹ اولین نمایش های بدنی را در سیرک ها اجرا نمود در سال ۱۸۹۳ به اوج شهرت رسید اولین رقابت های بدنسازی را در سال ۱۹۰۱ در لندن برگزار نمود امروزه مجسمه او نماد و جایزه مسابقات مستر المپیا می باشد.
 
رعایت نکاتی که به شما جهت تنظیم بهتر برنامه کمک خواهد کرد:

 • نام و فامیل، جنسیت، قد، وزن، سابقه تمرین بدنسازی.
 • آیا آسیب دیدگی یا بیماری خاصی دارید؟ اگر بله بنویسید.
 • نقاط ضعف بدن خود و عضلات مستعد خود را کجاها میدانید؟
 • سطح امکانات باشگاه و اطلاعات و رسیدگی مربی باشگاه شما چگونه است؟ خوب متوسط ضعیف.
 • هدف از تمرینات (کاهش وزن، اضافه وزن، فیتنس، مسابقات، سلامتی و بهپوشی).
 • تغذیه ۴۸ ساعت گذشته خود را دقیق بنویسید.
 • آیا مایل به استفاده از مکمل ها هستید؟ ماهیانه تا چه اندازه میتوانید هزینه کنید؟ در صورت داشتن برنامه از قبل، تصاویر دو برنامه آخر تمرین خود را ارسال کنید.
 • اگر از بدن خود عکس واضح بفرستید در تنظیم برنامه کمک زیادی به ما خواهد کرد.
 • اگر توضیح دیگری جهت تنظیم بهتر برنامه و توضیح اهداف خود دارید بنویسید.

 
اگر شما هم به دنبال رسیدن به بهترین نتیجه در بدنسازی هستید، وقت خود را برای انجام حرکات و برنامه‌های تمرینی اشتباه تلف نکنید. پیشنهاد ما استفاده از برنامه‌های بدنسازی و رژیم‌های غذایی می‌باشد که توسط مربیان حرفه‌ای طراحی و آماده شده است، برنامه های بدنسازی، برنامه‌های غذایی و دوره هایی که مختص سیستم بدنی و عضلانی شما طراحی شده، نه برنامه های تمرینی عمومی که به همه ورزشکاران ارائه می‌شود! برنامه‌هایی که توسط افرادی طراحی شده است که “علم برنامه نویسی بدنسازی” را به شکل آکادمیک و هم چنین عملی و کاربردی کسب کرده‌اند.
 
برنامه بدنسازی انلاین

برنامه بدنسازی انلاین در خانه

مربیان بدنسازی رسمی آسیابادی، در تمام مراحل در کنار شما بوده و قدم به قدم راهنمای شما جهت اجرای صحیح برنامه‌ها و تمرینات بدنسازی و هم چنین ارائه و مشاوره جهت بهترین تغذیه و رژیم غذایی خواهند بود.
 
شما فقط در کنار یک مربی حرفه‌ای و باتجربه می‌توانید یک دوره بدنسازی حرفه‌ای را طی کنید. چه هدف شما طی کردن یک دوره بدنسازی حجم باشد، چه دوره بدنسازی خشک، چه شما یک بدنساز مبتدی باشید و یا حتی حرفه ای. یک مربی بر اساس هدف تمرین، بدنسازی و ورزش، شما را راهنمایی خواهد کرد. این هدف می‌تواند دوره بدنسازی و یا فقط یک رژیم غذایی لاغری و یا فیتنس باشد، می‌تواند جهت افزایش وزن و چاقی، حجم و یا بادی بیلدینگ باشد، می‌تواند دوره بدنسازی فوتبال بوده و یا هر ورزش دیگر…

برنامه بدنسازی انلاین
نوشتن یک برنامه بدنسازی و یا طراحی یک برنامه رژیم غذایی صحیح، نیاز به داشتن تخصص‌های مختلف و دانش خاصی است. برای مثال یک مربی حرفه‌ای بدنسازی می‌بایست شناخت صحیح و کافی نسبت به انواع عضلات و ماهیچه‌ها، نقش هر یک، انواع ساختارهای بدنی و استخوانی، ضعف‌های بدنی و شیوه برطرف کردن آن، کیفیت بافت ماهیچه‌ها و افزایش چگالی آن، نقش موارد غذایی و معدنی در رژیم‌های غذایی و غیره را داشته باشد. هم چنین باید عادات غذایی و روحی شما را بداند تا بر اساس آن‌ها، بهترین تصمیم‌گیری و طراحی را برای شما انجام دهد.

برنامه بدنسازی انلاین در خانه

جهت رسیدن به بهترین نتیجه برای انواع اهداف بدنسازی مانند افزایش وزن، حجم و بافت عضلات، کات کردن و خط انداختن بدن و ماهیچه ها، کاهش وزن و کاهش توده چربی و لاغری و یا شرکت در انواع مسابقات ملی و بین المللی، بهتر است تحت نظر یک یا چندین متخصص و مربی بدنسازی به هدف خود برسید. متخصصین و مربیانی که نه تنها مورد تایید فدراسیون پرورش اندام جمهوری اسلامی ایران فدراسیون جهانی پرورش اندام باشند، بلکه از تجربیات، سابقه مفید و دانش کافی نیز برخوردار بوده و این علوم را (علم برنامه نویسی بدنسازی، شناخت عضلات، شناخت انواع بدن، شناخت انواع سیستم‌های تمرینی، علم نگارش رژیم غذایی و …) کاملا مسلط باشند.

اشتباه در طراحی برنامه تمرین، رژیم غذایی و یا انجام حرکات ورزشی و بدنسازی، فرد را دچار مشکلات جبران ناپذیری خواهد کرد.

ویدیو: https://www.aparat.com/v/ FTE76
 
بهترین و جدیدترین برنامه بدنسازی انلاین، برگزاری کلاس های از راه دور با مربی بدون نیاز به حضور فیزیکی به همراه رژیم غذایی را از تیم آسیابادی دریافت نمایید.

رپورتاژ آگهی

جدیدترین مطالب قطار وبگردی را از دست ندهید!

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از