سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

ایجاد فروشگاه‌ های بزرگ لوازم خانگی طی هفته‌های آینده

tesla teslapress24.com ۰۴ اسفند ۹۹ دیدگاه ۳۴

ایجاد فروشگاه‌های بزرگ لوازم خانگی طی هفته‌های آینده

دبیرکل انجمن صنایع لوازم خانگی ایران در جریان مراسم رویداد ارائه نیازهای فناوری صنعت لوازم خانگی. از ایجاد فروشگاه‌های بزرگ لوازم خانگی طی هفته‌های آینده خبر داد.

تصلا – عباس هاشمی با تأکید بر ایجاد فروشگاه‌های بزرگ لوازم خانگی. گفت: البته که این موضوع بسیار حائز اهمیت است چرا که فروشگاه‌های بزرگ محل خوبی برای نمایش تولیدات شرکت‌های تولیدکننده لوازم خانگی است

دبیرکل انجمن صنایع لوازم خانگی ایران در رویداد ارائه نیازهای فناوری صنعت لوازم خانگی با اشاره به وضعیت شرکت‌های تولیدکننده لوازم خانگی گفت. : شرکت‌های تولیدکننده لوازم خانگی دارای شرکت‌های زیرمجموعه تحقیق و توسعه هستند. تا در مسیر رشد و توسعه بیشتر قرار بگیرند. ما نیز در انجمن صنایع لوازم خانگی ایران با تشکیل دپارتمان قطعه‌سازی به منظور تعمیق ساخت داخل. در راستای داخلی‌سازی قطعات لوازم خانگی گام برداشته‌ایم.

عباس هاشمی افزود: در خصوص تدوین استراتژی صنعت لوازم خانگی باید بگوییم که این موضوع در دستور کار انجمن صنایع لوازم خانگی بوده. و همگی مطلع هستند که برای تحقق آن استراتژی الزاماتی وجود دارد. دولت و دستگاه‌های دولتی باید در بخش نظارت متمرکز شوند و باید صحنه را برای بخش خصوصی خالی کنند.

ادامه

.
.
تصلا (تصویر صنعت لوازم الکترونیک)

جدیدترین مطالب قطار وبگردی را از دست ندهید!

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از