سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

مازیار ناظمی بالاخره رئیس یک فدراسیون شد!

didi ghatar.com ۱۷ اسفند ۹۹ دیدگاه ۴۰۳

مازیار ناظمی به عنوان رئیس جدید فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی انتخاب شد.

مازیار ناظمی

مجمع انتخاباتی ریاست فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی طبق برنامه اعلام شده از سوی وزارت ورزش و جوانان، امروز (شنبه ۱۶ اسفند) ماه برگزار شد.

مهدی‌علی‌نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان ریاست این مجمع را بر عهده داشت. کیکاووس سعیدی نیز نماینده کمیته ملی المپیک بود.

جواد برات، عزیزه تراز، ندا مطلبی، مازیار ناظمی و مهران همتیان ۵ کاندیدای نهایی این انتخابات بودند. ضمن اینکه محمد فراهانی هم پیش از این انصراف داده بود.

در این مجمع ندا مطلبی پس از صحبت پنج دقیقه‌ای و بدون آنکه برنامه‌ای را ارائه بدهد، به نفع جواد برات انصراف داد و سایر نامزدها برنامه‌های خود را ارائه کردند تا در رای‌گیری حضور داشته باشند.

در پایان رای‌گیری و از ۳۹ رای مأخوذه، مازیار ناظمی ۲۰ رای، برات و همتیان هر کدام ۹ رای و تراز نیز یک رای به خود اختصاص دادند تا انتخابات با حضور ناظمی، همتیان و برات به دور دوم کشیده شود. رئیس منتخب مجمع باید حداقل ۲۱ رای به خود اختصاص بدهد.

در دور دوم و در حالی که فرد منتخب مجمع برای رسیدن به صندلی ریاست نیازمند آرای بیشتر بود، ناظمی با کسب ۲۵ رای به عنوان رئیس جدید فدراسیون انتخاب شد. ضمن اینکه برات ۹ رای و همتیان نیز ۵ رای کسب کردند.

ناظمی پیش از این معاونت روابط عمومی وزارت ورزش را برعهده داشت و در سال‌های اخیر برای ریاست فدراسیون‌های جودو و بسکتبال هم کاندیدا شده بود.

منبع: خبرآنلاین

جدیدترین مطالب قطار وبگردی را از دست ندهید!

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از