سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

تصمیم بزرگ کادر فنی پرسپولیس برای ستاره جدایی طلب

didi ghatar.com ۲۵ اسفند ۹۹ یک دیدگاه ۴۸۹

کادرفنی پرسپولیس تصمیم نهایی درباره جدایی محمد انصاری را گرفته است و به او اعلام کرده که اجازه جدایی را برای ادامه فصل نخواهد داد.

قطار وبگردی: در حالی که محمد انصاری مدافع قدیمی باشگاه پرسپولیس امروز به ساختمان این باشگاه رفته بود تا در مذاکره با مدیران باشگاه بتواند با دریافت رضایت نامه به باشگاه سایپا بپیوندد، اما جعفر سمیعی و ابراهیم شکوری با مخالفت با درخواست مدافع قرمزها این موضوع را به کادرفنی باشگاه و یحیی گل محمدی سپردند تا در رابطه با جدایی این بازیکن نظر نهایی را اعلام کند.

محمد انصاری پرسپولیس

مدافع پرسپولیس که در این فصل و پس از رفع آسیب دیدگی اش فرصت چندانی برای بازی به دست نیاورده قصد دارد برای برگشت به دوران آمادگی خود به سایپا برود تا بتواند فرصت بیشتری برای حضور در زمین داشته باشد.

یحیی گل محمدی در واکنش به حضور انصاری در باشگاه بدون اطلاع کادرفنی گفت: ” صحبتی با انصاری نکردم واگر با باشگاه صحبت کرده این مسأله برایم عجیب است. در مورد جدایی او پیش زمینه ذهنی ندارم اما امروز صبح متوجه شدم، مثل اینکه به باشگاه رفته است. انتظار داشتم اول با من صحبت کند.”

محمد انصاری بعد از مخالفت سمیعی و شکوری با جدایی او با لباس شخصی در محل تمرین امروز پرسپولیس حاضر شد تا مسائل مطرح شده درباره احتمال جدایی این بازیکن از جمع قرمزها را قوت پیدا کند اما موضع سرمربی پرسپولیس در حال حاضر مخالفت با جدایی انصاری است و مدیران این باشگاه هم طبق نظر کادرفنی با از دست دادن این بازیکن مخالفت کرده اند.

در شرایطی که پرسپولیسی ها مدافعان آماده‌ای چون سیدجلال حسینی و محمدحسین کنعانی‌زادگان را در اختیار دارند و با حضور فرشاد فرجی و توافق با این بازیکن، انصاری جایی برای خود در پازل دفاعی قرمزها متصور نیست، او در تمرین امروز تیمش هم حضور پیدا نکرد تا پیام خود را از این طریق به یحیی گل محمدی اعلام کند.
باید منتظر ماند و دید که این مدافع قدیمی قرمزها پس از تجربه چهار قهرمانی لیگ برتر و دو نایب قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا در جمع قرمزها ماندنی خواهد بود یا او ادامه فوتبال خود را در تیمی دیگر پیگیری خواهد کرد.

با این وجود به نظر می رسد محمد انصاری از تبریز هم درخواست داشته باشد. باشگاه تراکتور دست روی محمد انصاری مدافع پرسپولیس گذاشته است؛ بازیکنی که پیش تر نیز قرار بود با رقمی نجومی به تراکتور برود ولی این پیشنهاد مورد توجه انصاری که در میان نفرات مورد علاقه برانکو بود، قرار نگرفت و ترجیح داد بماند.

اما گفته می شود یکی از ایجنت ها که در ماجرای انتقال آرمان رمضانی به استقلال نقش داشته در تلاش است تا این بازیکن را هم راهی آبی ها کند.

باید منتظر ماند و دید ماجرای انصاری به کجا خواهد انجامید.

منبع: پارس فوتبال

جدیدترین مطالب قطار وبگردی را از دست ندهید!

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

1
دیدگاه بگذارید

avatar
1
0
0
 
نظر با بیشترین واکنش
داغ‌ترین نظر
1
Abed
  اشتراک در  
جدیدترین قدیمی‌ترین بیشترین رای
اطلاع از
Abed
Guest
Abed

سلام . انصاری همین الانم بهترین مدافع لیگ با اینکه بدشانسی اورد و مصدوم شد بعداز رفع مصدومیت حقش بود بازی کنه خدایش پرسپولیس نباید به راحتی از این ندافع اخلاقمدار و متعصب بگذره یادتون نره که حاجی اونموقع که پرسپولیس مشکل داشت بهترین پیشنهاد رو رد کرد و موند بخاطر هواداران این حقش نیست باهاش اینطور رفتار بشه