سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

مراسم جوایز موسیقی گرمی ۲۰۲۱/تصاویر

baran ghatar.com ۲۶ اسفند ۹۹ دیدگاه ۲۱۰

در جریان شصت و سومین مراسم سالانه جوایز موسیقی گرمی آمریکا که شامگاه یکشنبه ۱۴ مارس (۲۴ اسفند) برگزار شد، تیلور سویفت، خواننده آمریکایی جایزه بهترین آلبوم موسیقی سال ۲۰۲۱ را به دست آورد.

تیلور سویفت نخستین هنرمند زن است که توانسته این جایزه را سه بار دریافت کند. پیش از او سه خواننده مرد یعنی استیو واندر، فرانک سیمگان تی استالیون، دیگر خواننده زن شرکت کننده در این مراسم نیز جایزه بهترین هنرمند جدید را دریافت کرد. جایزه این خواننده رپ آمریکایی به خاطر اجرای ریمیکس آهنگی از بیانسه به نام وحشی به او داده شد.بیانسه نیز در مراسم جوایز گرمی امسال رکوردزنی کرد و توانست با دریافت دو جایزه دیگر، رکورد بیشترین جوایز گرمی را از آن خود کند. او تاکنون در مجموع ۲۸ جایزه گرمی را به دست آورده است.

از جمله جوایز بیانسه در شامگاه گذشته، جایزه بهترین موزیک ‌ویدئو برای دختر پوست قهوه‌ای است که این خواننده آمریکایی آن را مشترکا با دختر بزرگش، بلو آیوی اجرا کرده است.جایزه بهترین ترانه امسال نیز به هر (H.E.R) به خاطر ترانه نمی‌توانم نفس بکشم رسید که درباره رفتار خشونت‌آمیز پلیس آمریکا با سیاهپوستان است و به ماجرای مرگ جورج فلوید، شهروند آفریقایی‌تبار آمریکا به دست پلیس اشاره دارد.مراسم امسال جوایز موسیقی گرمی به دلیل همه گیری کرونا دو ماه دیرتر از تاریخ معمول آن برگزار شد. در این مراسم موازین بهداشتی مربوط به دوران کرونا و فاصله‌گذاری اجتماعی پیش‌بینی و رعایت شده و بخشی از مراسم نیز از قبل ضبط شده بود.ناترا و پل سیمون نیز توانسه بودند به این رکورد دست یابند.

جوایز موسیقی گرمی 2021

جوایز موسیقی گرمی 2021

جوایز موسیقی گرمی 2021

جوایز موسیقی گرمی 2021

جوایز موسیقی گرمی 2021

جوایز موسیقی گرمی 2021

جوایز موسیقی گرمی 2021

منبع: فرارو

جدیدترین مطالب قطار وبگردی را از دست ندهید!

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از