سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

راپورت دوباره استقلالی‌ها به AFC علیه پرسپولیس/ محرومیت جدید؟ +عکس

aflatoon ghatar.com ۱۰ فروردین ۰۰ (۳) دیدگاه ۳۵۸۳

هواداران استقلال خطاب به کنفدراسیون فوتبال آسیا : عیسی آل کثیر تخلف کرده و باید محروم شود.

قطار وبگردی: هواداران استقلال مطلبی را به شکل انگلیسی برای کنفدراسیون فوتبال آسیا فرستاده اند و خواهان محرومیت دوباره عیسی آل کثیر هستند.

چند روز پیش ویدیویی در فضای مجازی منتشر شد که تهیه کننده آن که به صورت مخفیانه مبادرت به تهیه فیلم از تمرین پرسپولیس کرده بود، مدعی شده بود که عیسی آل کثیر با وجود به پایان نرسیدن دوران محرومیتش در ورزشگاه شهید کاظمی مشغول به تمرین است، ویدیویی که البته کیفیت آن خیلی مناسب نبود و از سوی عیسی آل کثیر و باشگاه پرسپولیس تکذیب شد.

این ویدیو که کیفیت نامطلوبی دارد و چهره‌ها در آن به صورت واضح، مشخص نیستند، با صدای نفس های تندتند فیلم بردار همراه شده تا پنهانی بودن ضبط را منتقل کند. البته هنوز مشخص نیست که چه کسی این ویدیو را ضبط کرده است.

در گراندز حکم کنفدراسیون فوتبال آسیا آمده که آل کثیر «از تمام فعالیت های فوتبالی» محروم است و حالا موافقان این اظهارنظر، می‌گویند که حضور در زمین تمرین اختصاصی پرسپولیس با کیت رسمی این تیم، مصداق بارز فعالیت فوتبالی محسوب می‌شود.

از همین رو بعضی از هواداران استقلال که این را تخلف آل کثیر می دانستند و با آماده کردن یک متن و ارسال آن برای AFC منتظر محرومیت دوباره آل کثیر بودند.

عیسی آل کثیر پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس هم در واکنش به این خبر اعلام کرد که آل کثیر جدیدا تمرینی در ورزشگاه شهید کاظمی نداشته است.

ایمان فرزین، ناظر سابق کنفدراسیون فوتبال آسیا هم در مصاحبه ای که انجام داد، اعلام کرد که خطری آل کثیر را تهدید نمی کند.

عیسی آل کثیر روز سیزدهم مهر ماه به دلیل آنچه حرکت نژادپرستانه عنوان شد، از فعالیت های فوتبالی شش ماه محروم شد و حالا تنها ۶ روز تا پایان محرومیتش باقی مانده و هواداران پرسپولیس امیدوارند که در بازی روز ۱۴ فروردین برابر شهرخودرو، حداقل تیم را همراهی کند اما حالا این موضوع، جنجال تازه ای را به وجود آورده است؛ جنجالی که کاربران شبکه های اجتماعی نیز درباره آن اظهارنظر می‌کنند.

منبع: ورزش 3

جدیدترین مطالب قطار وبگردی را از دست ندهید!

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

3
دیدگاه بگذارید

avatar
1
2
0
 
نظر با بیشترین واکنش
داغ‌ترین نظر
3
م.بقاسممسعود
  اشتراک در  
جدیدترین قدیمی‌ترین بیشترین رای
اطلاع از
مسعود
Guest
مسعود

این سلیطه های الکیسه السعودیه اینقدر وقیح و بیشرم هستن که از شدت سوزش از هر دکلی بالا میرن شاید پرسپولیس رو زمین بزنن ولی هیچ غلطی هم نکردن خاک بر سر بیغیرت بی وطن شون !!!

قاسم
Guest
قاسم

خاک بر سر شما که عرضه جنگ برابر رو ندارین واز وزیر و رییس جمهور و فدراسیون و….برای اهداف شومتون استفاده میکنین اگه نمیتونین روپای خودتون وایسید لااقلا آزاده باشین

م.ب
Guest
م.ب

برعکس، آنچه خودتان هستید سزاوار دیگران نیست