سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

آشنایی با وظایف شرکت های خدماتی و نظافتی

dell ghatar.com ۲۲ اردیبهشت ۰۰ دیدگاه ۶

در این مقاله وظایف کلی شرکت های خدماتی را بیان کرده و سپس شما را در پیدا کردن بهترین شرکت خدماتی و نظافتی راهنمایی میکنیم.بعد از آن در رابطه با فعالیت کار در ارتفاع وکارهایی که انجام می دهند صحبت میکنیم.در انتها نیز به گوشه ای از فعالیت های کارواش سیار اشاره میکنیم.

شرکت های خدماتی و نظافتی چه وظایفی بر عهده دارند؟
اهمیت به نظافت و تمیزکاری از مسائل مهمی است که بایستی در شرکت ها و ساختمان ها و منازل رعایت شود.برای این منظور شرکت هایی در قالب شرکت های خدماتی و نظافتی تاسیس گردیدند .این شرکت ها نیروهایی متخصص و آموزش دیده را جهت نظافت منزل و شرکت ها ارائه می دهند. به همین دلیل در بین مردم محبوبیت پیدا کرده و روزانه به تعداد آنها افزوده میشود. این شرکت ها بایستی دارای نیروی خدماتی آقا و خانم باشند تا در جاهایی که نیاز به قدرت بدنی بالاتر باشد از نیروی آقا استفاده گردد.از خدماتی که این شرکت ها ارائه میدهند میتوان به نظافت ساختمان و شرکت ها ، راه پله ، شستشوی پنجره ها، اعظام نیروی خدماتی و نظافتچی، اعظام نیروی آبدارچی، مبلشویی و قالیشویی، سمپاشی، نگهداری از کودک و سالمند و…میتوان نام برد.

شرکت های خدماتی و نظافت

چگونه بهترین شرکت خدماتی و نظافتی را پیدا کنیم؟

 • شرکت هایی که دارای نیروهای متخصص و آموزش دیده بوده و از نیروهای خود مدارک معتبر دریافت کرده باشند.
 • شرکت خدماتی بایستی دارای اعتبار و سابقه کافی باشد
 • شرکت خدماتی دارای نیروهای تضمین شده همراه با بیمه باشند
 • پاسخگو بودن و ارائه به موقع خدمات و سروقت بودن
 • دارا بودن تجهیزات کامل جهت نظافت

اگر به دنبال بهترین شرکت خدماتی و نظافتی شیراز می گردید، اگر در انتخاب شرکت خدماتی خوب در شیراز دچار سردرگمی هستید ، بهتر است بدانید که پی جو به عنوان مرجع معرفی شرکت های خدماتی نظافتی، لیست کاملی از شرکت های خدماتی نظافتی در شیراز را در اختیار شما قرار داده تا با مراجعه به پروفایل شرکت مورد نظر بتوانید با خدمات آن ها آشنایی پیدا کرده و با دراختیار گذاشتن آدرس و تلفن، به شرکت مورد نظر خود براحتی دسترسی پیدا کنید.

خدمات کار در ارتفاع چیست؟
برای تمیزکاری و شستشوی پنجره و دیواره های ساختمان، شستشوی نما، نقاشی نما، نصب تابلو، جوشکاری نیاز به ابزار و تجهیزاتی چون نردبان، طناب، بالابر، داربست است که فرد بتواند در ارتفاع بالاتر از دو متر فعالیت کند. اگر نکات ایمنی در این کار رعایت شود جزو مشاغل کم خطر است.افراد بایستی آموزش های کامل کار در ارتفاع را ببینند تا بتوانند  به عنوان نیروی ماهر استخدام شوند.

کاردرارتفاع

تجهیزات کار در ارتفاع کدامند؟

 • استفاده از کمربند ایمنی که ناحیه کمر را به طور کامل بپوشاند
 • استفاده از کلاه ایمنی که بتواند سر را در برابر ضربه و سقوط محافظت کند
 • هارنس که از جمله تجهیزات پیشگیری از سقوط محسوب میشود و ایمنی بالاتری نسبت به کمربند ایمنی دارد.
 • لنیارد تسمه ای است برای ارتباط بین عامل کار در ارتفاع با سازه اصلی
 • کاربین که برای ایجاد اتصالات سریع بکار می رود
 • شوک گیر که برای کاهش اثرات ناشی از سقوط استفاده میشود

 

کسانی که کار در ارتفاع را انجام می دهند بایستی نکات کامل ایمنی را رعایت کنند و تجهیزات کامل با ایمنی بالا را استفاده کنند. تا اینکه خطر سقوط را کاهش دهد.

در سایت پی جو بهترین شرکت های کار در ارتفاع شیراز را به شما معرفی مینماییم.

 

کارواش سیار چه خدماتی ارائه میدهد؟

کارواش سیار

زمانیکه خودرو ی ما نیاز به شستشو داشته باشد برای صرفه جویی در وقت و جلوگیری از اتلاف زمان بهترین گزینه درخواست کارواش سیار است. کارواش سیار خودرویی کابین دار مجهز به دستگاه واتر جت می باشد. این دستگاه جریان آب معمولی را دریافت کرده و با جریان برق تبدیل به آب فشار قوی میکند.سپس با پاشش بر روی سطح آلوده ذرات الاینده را از سطح جدا میکند و منجر به تمیزی سطح خودرو می گردد.

مزایای کارواش سیار:

 • جلوگیری از اتلاف وقت مشتری و صرفه جویی در زمان
 • انجام کلیه خدمات نظافت در محل کار یا منزل مشتری
 • عدم پرداخت انعام
 • صرفه جویی در مصرف آب بخصوص در کارواش های سیار نانو که از آب استفاده نمیشود

در سایت پی جو میتوان لیست کاملی از کارواش سیار در شیراز را که مشغول فعالیت هستند، پیدا کرده و اطلاعات تماس و شرح خدمات کارواش مورد نظر خود را بیابید.

رپورتاژ آگهی

جدیدترین مطالب قطار وبگردی را از دست ندهید!

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از