سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

سامانه ثبت آگهی استخدام رایگان

dell ghatar.com ۲۴ اردیبهشت ۰۰ دیدگاه ۱۰

بدون شک یکی از بهترین کارهایی که می‌توان برای استخدام نیروی کارآمد انجام داد این است که یک سامانه ثبت آگهی استخدام رایگان در اختبار کارفرما و "ثبت رایگان رزومه" در اختیار کارجو قرار داد، به این ترتیب یک بستر مناسب برای تعامل هر دو گروه به صورت مستقیم ایجاد می‌شود که هم کارجویان می‌توانند در آن زمینه‌های شغلی مورد نظر خود را بیابند و هم کارفرمایان قادر هستند نیروهای متخصص و با مهارت‌های مورد نیاز عناوین شغلی دفتر، سازمان یا نهاد خود را استخدام نمایند. با ما همراه باشید تا با خصوصیات یک سامانه کارآمد در این زمینه آشنا شوید.

ثبت آگهی استخدام رایگان

ویژگیهای سامانه ثبت رزومه و آگهی استخدام رایگان
برای این که یک سامانه فعال در زمینه کار و استخدام برای ثبت رزومه یا ثبت آگهی استخدام در اختیار کارجویان و کارفرمایان قرار گیرد باید ویژگی های این سامانه را به خوبی بررسی کرد. این ویژگی‌ها می تواند به شرح زیر تعریف شود:
 
بانک روزمه فعال
وقتی یک کارفرما آگهی استخدام منتشر می‌کند، توقع دارد در زمان مناسبی بتواند نیروی کار مورد نظر خود را استخدام کند، بنابراین داشتن یک بانک رزومه قوی و فعال می‌تواند راهگشای بسیاری از کارفرمایان باشد، به همین دلیل است که توصیه می‌شود در صورتی که جویای کار هستید  حتما رزومه خود را در این سامانه ثبت کنید.

ثبت آگهی استخدام رایگان

ارائه خدمات و پشتیبانی مناسب
نکته مهم دیگری که باید مورد توجه قرار گیرد، ارائه خدمات مناسب و پشتیبانی به کاربر است، وقتی یک کاربر با عنوان کارجو یا کارفرما قصد ثبت روزمه یا درج آگهی استخدام داشته باشد باید به راحتی قادر به انجام این کار باشد، کارایی سامانه و ساده بودن مراحل انجام ثبت درخواست سبب می‌شود که کاربران کار آسان‌تری پیش رو داشته باشند. ضمن این که پشتیبانی از خدمات باید رضایت بخش باشد تا کاربران در صورت بروز اشکال، خطا یا سوال بتوانند به آسانی با بخش پشتیبانی سایت در  ارتباط باشند و مشکل خود را مرتفع سازند.
 
به‌روز بودن
شاید بتوان گفت که به روز بودن مهمترین ویژگی یک سامانه استخدامی است، این مسئله هم برای کارفرما و هم برای کارجو از اهمیت بسیاری برخوردار است، زیرا کارجویی که به دنبال یافتن شغل است باید آگهی استخدام های به روز در اختیار داشته باشد، همچنین کارفرما نیز باید به رزومه‌های مرتبط افرادی که همچنان جویای کار هستند دسترسی داشته باشند، بسیاری از آگهی‌های استخدامی مرتبط با مشاغل دولتی که دارای مهلت ثبت نام مشخصی هستند باید در موعد مقرر در اختیار کارجو قرار گیرد، بنابراین بسیار مهم است که سامانه استخدامی به‌روز بوده و اخبار روز استخدامی را پوشش دهد.
 
نظم در سامانه‌های استخدامی
از دیگر امکاناتی که در یک سامانه استخدامی باید مورد توجه قرار گیرد نظم در سامانه است، آگهی‌های استخدامی باید به تفکیک عناوین مشاغل، استان ها و تاریخ انتشار قرار گرفته باشند که یک کارجو بتواند متناسب با تخصص و مهارت خود، محل زندگی و همچنین تاریخ درج آگهی استخدام به آن مراجعه کند. این مسئله در انتشار به موقع آگهی‌های استخدامی ثبت شده توسط کارفرمایان نیز مورد توجه قرار می‌گیرد. به طور مثال وقتی یک کارجو به دنبال “کار پاره‌ وقت دانشجویی اینترنتی” است باید بتواند با مراجعه به بخشی که به مشاغل دورکاری اختصاص دارد آگهی‌های استخدامی موجود در این بخش را مشاهده کند.
 
هدف از ایجاد سامانه استخدامی چیست؟
مطمئنا هدف از راه اندازی چنین سامانه‌ای تعامل مستقیم کارجو و کارفرما بدون واسطه و به صورت مستقیم است، در این سامانه کارفرما می‌تواند با ثبت آگهی استخدام به بانک رزومه کارجویان مرتبط دسترسی داشته باشد، همچنین کارجویان نیز می‌توانند رزومه کاری خود را برای مشاغلی که از نظر مدرک تحصیلی، تخصص و مهارت با شرایط آنها سازگار است ارسال کنند.
در یک سامانه استخدامی اخبار استخدامی نهادها و سازمان‌های کشوری نیز به محض انتشار از سوی سازمان مورد نظر در اختیار کارجویان قرار می‌گیرد، اطلاعاتی مثل شرایط استخدام نهادهای رسمی و دولتی و خصوصی بزرگ، زمان برگزاری آزمون استخدام، منابع مطلعاتی، مهارت های مورد نیاز و … که می‌تواند شانس قبولی کارجویان در این مشاغل را به مراتب افزایش دهد.
 
سامانه استخدام جاب یابی کارآمدترین سامانه ثبت آگهی استخدام رایگان و رزومه
سامانه استخدامی جاب‌یابی یک سایت کاریابی آنلاین است که سعی می کند با ارائه خدمات در زمینه استخدام به کارجویان و کارفرمایان کمک کند.

ثبت آگهی استخدام در کاریابی آنلاین در جاب یابی به کارفرمایان اجازه می‌دهد که در کوتاه‌ترین زمان و با صرفه‌جویی در وقت و هزینه به نیروی متخصص و کارآمد دسترسی داشته باشند.

همچنین ثبت رزومه در جاب‌یابی امکان یافتن مشاغل مرتبط با مهارت و تخصص کارجو در مدت زمان کوتاه را برای او فراهم می‌سازد.

در جاب یابی آخرین آگهی های استخدامی مشاغل دولتی، سازمانی، نیروهای مسلح، سازمان‌های خصوصی بزرگ و معتبر در اختیار کاربران قرار می گیرد. این آگهی‌ها به تفکیک مشاغل و استان ها طبقه بندی می‌شوند که باعث می‌شود کارجویان برای یافتن آگهی‌های استخدامی بسیار ساده باشد.

در سامانه ثبت آگهی استخدام رایگان جاب‌یابی کارفرمایان و صاحبان کسب و کار می‌توانند آگهی خود را در معرض دید هزاران کارجوی مرتبط قرار داده و به این ترتیب شانس بیشتری برای استخدام نیروی ماهر در زمان کم داشته باشند.

ثبت رزومه رایگان به منظور ارائه خدمات بهتر به کارجویان از جمله امکاناتی است که در حال حاضر در سایت جاب‌یابی برای کاربران در نظر گرفته شده است.

شما می‌توانید به عنوان کارجو یا کارفرما با مراجعه به سایت جاب‌یابی به آدرس https://jobyabi.com/ آگهی استخدام یا رزومه خود را ثبت کرده و از خدمات این سامانه استخدامی برخوردار شوید.

رپورتاژ آگهی

جدیدترین مطالب قطار وبگردی را از دست ندهید!

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از