سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

شلیک پلیس نارمک به ۲ مرد و یک زن که دزد آمبولانس بودند + عکس

aflatoon ghatar.com ۳۰ اردیبهشت ۰۰ دیدگاه ۳۵۶

رئیس کلانتری ۱۲۷ نارمک از انهدام باند سارقان لوازم داخل خودرو و مغازه در نارمک و دستگیری ۲ مرد و یک زن خبر داد و گفت: متهمان پس از سرقت لوازم داخل خودروی آمبولانس شناسایی و دستگیر شدند.

سرقت

روز گذشته به دنبال یک فقره  محتویات یک دستگاه خودرو آمبولانس در محله نارمک رسیدگی موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران کلانتری ۱۲۷ نارمک قرار گرفت.

وی تصریح کرد: اقدامات تخصصی و بررسی های فنی پلیس آغاز شد و ماموران پی بردند که ۲ مرد و یک زن محتویات یک دستگاه آمبولانس را در محله نارمک مورد  قرار دادند.

رئیس کلانتری ۱۲۷ نارمک در ادامه گفت : در راستای ارتقای امنیت اجتماعی روز گذشته واحد های عملیاتی کلانتری در محله نارمک فعال بودند که در ساعت ۵ بعد از ظهر گشت انتظامی کلانتری به یک دستگاه خودرو پاجرو مشکوک شدند و سارقان را شناسایی کردند.

وی افزود : سارقان با مشاهده پلیس جهت فرار از چنگال قانون با پرتاب کردن “کپسول اکسیژن” کپسول اکسیژن سرقتی به ماموران حمله کردند که در نهایت با شلیک پلیس به لاستیک های خودرو پاجرو در تعقیب و گریز پلیسی یکی از سارقان دستگیر و ۲ متهم دیگر متواری می‌شوند.

سرهنگ ضرونی خاطر نشان کرد : خانم  شده در بازجویی های پلیسی صراحتا به جرم خود اعتراف و ماموران کلانتری سریعا با شیوه و شگرد های خاص پلیسی در یک عملیات پیچیده موفق به دستگیری ۲ سارق متواری در مخفیگاهشان شدند.

سرهنگ ضرونی ادامه داد : ۲ سارق دیگر در بازجویی های پلیسی صراحتا به جرم خود اقرار و به چند فقره سرقت از خودرو و مغازه های لباس فروشی در نارمک و نظام آباد اعتراف کردند.

رئیس کلانتری نارمک در پایان گفت: پرونده متهمان پس از اعترافاتشان جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.

منبع: رکنا

جدیدترین مطالب قطار وبگردی را از دست ندهید!

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از