سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

ویدیو/زنی که تنها در چند ثانیه، مرگ را فریب داد!

baran ghatar.com ۰۲ خرداد ۰۰ دیدگاه ۱۷۴

زن هوشیار از حادثه وحشتناک سقوط ناگهانی یک درخت در خیابان جان سالم به در برد.

روزانه ویدئو‌های زیادی در فضای مجازی منتشر می‌شود، از ویدئو‌های سرگرمی و آموزشی گرفته تا ویدئو‌های ورزشی و حوادث. اما برخی از این ویدئو‌ها پس از انتشار مورد توجه کاربران قرار گرفته و تبدیل به ویدئو‌های داغ می‌شوند، مانند ویدئویی که فرار از مرگ دلهره آور یک زن محلی در هندوستان را نشان می‌دهد!

در این اتفاق این زن هنگام عبور از خیابان با خوش شانسی از حادثه سقوط درخت جان سالم به در برد. ویدئوی ۸ ثانیه‌ای که در فضای مجازی منتشر شده چگونگی فرار از مرگ این زن را به تصویر می‌کشد. در این ویدئو مشاهده می‌شود در حالی که این زن در حال قدم زدن در خیابان است ناگهان درختی غول پیکر سقوط می‌کند.

این ویدئو نشان می‌دهد این زن با دیدن درخت در حال سقوط با سمت جلو دویده و با خوش شانسی محض از مرگ می‌گریزد. این اتفاق روز در یکی از خیابان‌های شهر بمبئی واقع در ایالت ماهاراشترا رخ داد.

این ویدئو پس از انتشار مورد توجه کاربران قرار گرفت و تاکنون بیش از ۳۰ هزار بیننده داشته است. وقوع این حادثه در حالی خبرساز می‌شود که بنا به گزارش ANI روز دوشنبه بر اثر طوفان سهمگین در بمبئی دست کم ۶ نفر دچار جراحت شدند. وزش باد با سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت موجب آسیب به درختان و بیش از ۲۵۰۰ خانه مسکونی شد. وقوع این طوفان همچنین موجب اختلال در رفت و آمد خودرو‌ها و لغو ۱۱ ساعته پرواز‌های فرودگاه بین المللی بمبئی شد.

منبع: ایسنا

جدیدترین مطالب قطار وبگردی را از دست ندهید!

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از