سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

خبر خوش برای هواداران پرسپولیس

didi ghatar.com ۰۵ خرداد ۰۰ دیدگاه ۱۳۷

طبق ادعای خبرگزاری های داخلی ، وحید امیری ، کمال کامیابی نیا ، مهدی شیری و امید عالیشاه برای تمدید قرار با پرسپولیس به توافق رسیدند.

وبگردی: باشگاه پرسپولیس بعد از تمدید قرارداد با سیامک نعمتی و مهدی عبدی مذاکرات خود با دیگر بازیکنان را برای تمدید قرارداد آغاز کرده است. اگرچه این توافق ها به صورت شفاهی بوده و قرار است طی روزهای آینده این توافق ها قطعی شود.

پرسپولیس

امید عالیشاه، وحید امیری، مهدی شیری و کمال کامیابی‌نیا نفراتی هستند که قراردادشان با باشگاه پرسپولیس به پایان رسیده اما جالب اینجاست به رغم تماتم شایعاتی که به گوش می رسد، این نفرات با پرسپولیس به صورت شفاهی برای تمدید قرارداد به توافق رسیده اند، هرچند برای رسمی کردن قراردادشان اعلام کرده اند به زودی با حضور در محل باشگاه با پرسپولیس تمدید می کنند.

گفتنی است با توجه به این که رقم قرارداد عالیشاه، کمال کامیابی نیا و مهدی شیری کمتر از ۲ میلیارد تومان است و آن ها در اولین گام خواهان افزایش رقم قراردادشان شده اند، باشگاه نیز موافقت خود را با افزایش چند درصدی این ارقام اعلام کرده است.

وحید امیری نیز دیگر بازیکنی است که اگرچه رسانه ها از پیشنهاد یکی از باشگاه های حوزه خلیج فارس به او خبر داده اند اما امیری به باشگاه اعلام کرده مشکل خاصی برای تمدید قرارداد ندارد.

شاید مهم ترین بازیکنی که هواداران پرسپولیس هنوز امیدوار به تمدید قراردادش هستند، احمد نوراللهی است. احمد نوراللهی که طبق ادعای برخی از دوستانش پیشنهاد خوب دو تیم قطری را رد کرده، رقم خودش را به باشگاه اعلام کرده و تاکید داشته حاضر است با این مبلغ سرخ پوش بماند.

باشگاه نیز در حال پیدا کردن منابعی برای توافق با رقم مورد اعلام نوراللهی است. این موضوع نشان می دهد هر دو طرف تمایل به ادامه همکاری دارند اما باید دید در نهایت توافق مالی صورت می گیرد یا نه؟

منبع: پارس فوتبال

جدیدترین مطالب قطار وبگردی را از دست ندهید!

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از