سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

حمله گسترده پرسپولیسی‌ها به مجری تلویزیون

aflatoon ghatar.com ۲۳ تیر ۰۰ دیدگاه ۲۵۹

بعد از اظهارات مجری شبکه ورزش در مورد یحیی گل محمدی و درخواست این مجری برای محروم کردن او، هواداران پرسپولیس به شدت علیه این مجری جبهه گرفتند.

یحیی گل محمدی

این که پرسپولیسی‌ها علیه این مجری شوند قابل پیش بینی بود ولی شدت انتقادات از محمد میر به حدی بود که گریبان خود تلویزیون و شبکه ورزش را هم گرفت و انتقادات زیادی از آنها مطرح شد.

خیلی‌ها به ماجرای حق پخش اشاره کردند و خیلی‌های دیگر وارد کرکری‌های مرسوم شده و مثلا از مجری شبکه ورزش پرسیدند چرا وقتی استراماچونی صندلی پرت کرد و یا وقتی مجیدی به کنفرانس نمی‌رود چیزی نگفتی و درخواست محرومیت آنها را مطرح نکردی؟

پرسپولیسی‌ها در این ماجرا همه جوره پشت سرمربی تیمشان ایستادند واز یحیی حمایت کردند که طبیعی هم بود اما شدت انتقادات از میر و البته صداو سیما خیلی بالا است و همچنان ادامه دارد.

این که یک مجری حق دارد از یک مربی درست یا غلط انتقاد کند یا نه، بحث مفصلی را می‌طلبد اما به هر حال مجریان حداقل در مورد مربیان تیم‌های محبوب باید کمی بیشتر مراقب باشند. آن هم وقتی دربی نزدیک است. البته قطعا محمد میر حرف رنگی نزده اما به هر حال در مورد مدل صحبت‌های او و این که گفت چرا یحیی محروم نشد، پرسپولیسی‌ها خیلی شاکی شدند.

منبع: خبرورزشی

جدیدترین مطالب قطار وبگردی را از دست ندهید!

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از