سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

خداحافظی کاپیتان معروف به مقصد آمریکا

baran ghatar.com ۱۳ مرداد ۰۰ دیدگاه ۲۱۶

سعید معروف کاپیتان تیم ملی والیبال بعد از حذف از المپیک تصمیم گرفت تا به تهران سفر نکند. او برای تعطیلات عازم کشور آمریکا شده است.

تیم ملی والیبال ایران در المپیک توکیو نتیجه خوبی نگرفت. والیبال قبل از اعزام با حاشیه‌هایی همراه بود؛ دعوت دوباره از قائمی و خط خوردنش مسائلی را ایجاد کرد و در توکیو هم قهر معروف در ست چهارم بازی با ژاپن حاشیه‌ساز شد. دیروز هم مصاحبه‌ای منتسب به سعید معروف علیه وزیر ورزش منتشر شد که یکی از مجریان رادیو در برنامه‌ای به اظهارات جنجالی سعید معروف پرداخت و گفت: سعید معروف پس از شکست تیم ملی والیبال ایران مقابل ژاپن و حذف تیم ملی از المپیک، صحبت‌های بسیار جنجالی را مطرح کرده و به شدت به وزیر ورزش تاخته است.

بر اساس اظهارات این مجری رادیو، سعید معروف در ادامه اظهاراتش با کنایه به قهرمانی پرسپولیس برای پنجمین بار متوالی گفته است: وزیر ورزش بیشترین هم و غمش روی پوکر و گلات کردن یک تیم بوده و کلیت ورزش را فراموش کرده است، که البته کاپیتان تیم ملی والیبال آن را تکذیب کرد، اما کمی بعد خبر مهمی به گوش رسید؛ خداحافظی معروف با تیم ملی والیبال.

معروف که همچنان جزو برترین پاسور‌های والیبال جهان محسوب می‌شود، در تورنمنت اخیر نیز روی هم رفته عملکرد قابل قبولی داشت، اما پس از شکست نزدیک مقابل ژاپن میزبان یکی از تلخ‌ترین اتفاقات دوران ورزشی خود را تجربه کرد و با اشک‌هایش صحنه تلخی برای والیبال دوستان رقم زد.

کاپیتان ایران که بی‌شک یکی از محبوب‌ترین ورزشکاران ایران در سال‌های اخیر بوده حالا در ۳۵ سالگی با انتشار متنی کوتاه اعلام کرد که به‌زودی درباره اتفاقات اخیر و البته سال‌هایی که عضو تیم ملی بوده مطالبی را منتشر خواهد کرد. بی‌تردید خداحافظی معروف حتی در ۳۵ سالگی موضوعی است که والیبال ایران را تحت‌تأثیر قرار می‌دهد.

پژمان راهبر در این باره نوشت: سعید معروف حتما یکی از بهترین ورزشکاران تاریخ ماست. اگه بگم یکی از ده تا شاید یه ذره اغراق‌آمیز باشه، اما از حیث درخشش فردی در یک بازی تیمی و دیرپایی و درخشش همیشگی و کلاس جهانی (در کلیت ورزش ایران) کمتر کسی به پاش می‌رسه.

کاربر دیگری نوشت: بعد از حمله سعید معروف به وزیر ورزش به دلیل حمایت یکجانبه از پرسپولیس و فراموشی باقی رشته‌ها سیل حملات صداوسیما مخصوصا رادیو ورزش به کاپیتان معروف آغاز شد. رادیو ورزش پروژه حذف کاپیتان رو به دلیل عدم التزام عملی به پرسپولیس از عصر امروز کلید زد. جرمش این بود که اسرار هویدا میکرد.

کاربری در این باره نوشت: پرسپولیس گلات کرد، چون اجازه نداد بازیکنانی با رفتار و کردار سعید معروف در پرسپولیس پا بگیرن و ریشه بازیکن سالاری رو در این تیم خشکوند کاری که در والیبال انجام نشد.

دیگری نوشت: کاپیتان سعید معروف از تیم ملی والیبال خداحافظی کرد. ما والیبال ایران رو با چندتا اسم شناختیم که مهم ترینشون سعید معروف کاپیتان و پاسور فوق العاده باهوش تیم ملی بود، کاش میشد ستاره‌ها هیچ وقت پیر نشن و تا ابد برامون بدرخشن و افتخار بیارن تا عشق کنیم… بدرود کاپیتان دوست داشتنی.

کاربر در این باره نوشت: سعید معروف. اسطوره تکرار نشدنی والیبال ایران و جهان. خداحافظی باهات خیلی سخته. تیم ملی بدون تو تصورش برام سخته. خیلی ناراحت شدم از رفتنت. به سلامت باشی. همیشه توی قلب ما باقی میمونی. همیشه جاویدان و پیروز باشی.

منبع: برترین ها

جدیدترین مطالب قطار وبگردی را از دست ندهید!

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از