سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

کنایه تند و عجیب فرهاد مجیدی به قلعه‌نویی/ دانش مربیگری هم مهم است

lokomotive ghatar.com ۱۴ مرداد ۰۰ دیدگاه ۱۳۹

فرهاد مجیدی سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: تیم ما در نیمه دوم خیلی بهتر کار کرد و با تعویض‌هایی که انجام دادیم، روند بازی را عوض کردیم و برنده شدیم.

فرهاد مجیدی

فرهاد مجیدی پس از پیروزی ۲ بر یک استقلال مقابل گل‌گهر سیرجان اظهار داشت: بازی بسیار خوب و جان‌داری بود و هر دو تیم برای پیروزی تلاش کردند. تیم ما در نیمه دوم بهتر بازی کرد و با تعویض‌هایی که انجام دادیم روند بازی را طوری پیش بردیم که بتوانیم پیروز باشیم. بازیکنانم خیلی زحمت کشیدند، خصوصاً سیدحسین حسینی که در زمانی که یک بر صفر عقب بودیم، در یک صحنه توپی را گرفت که باعث شد بازی را نگه داریم. هنوز کارمان تمام نشده است و باید از فردا به فکر بازی فینال باشیم.

وی در مورد اینکه مهدی قایدی با هر مدلی که بازی کند، تعویض نمی‌شود، گفت: دلیلی برای تعویض قایدی نمی‌بینم، چون بسیار مؤثر بازی و چیزی را که می‌خواهم، اجرا می‌کند. تعویض ارسلان مطهری نیز به دلیل تغییر سیستم بازی بود، وگرنه او خیلی خوب بازی کرد و امیدوارم در بازی فینال هم خوب بازی کند.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در واکنش به اظهارات امیر قلعه‌نویی مبنی بر اینکه آبی‌پوشان در چهار دیدار گذشته با تیم او از اشتباهات داوری سود بردند، گفت: نظری درباره صحبت‌های قلعه‌نویی ندارم، اما فکر می‌کنم امروز برای بردن علاوه بر عشق و صداقتِ مربیگری، نشان دادم علم مربیگری‌ هم تأثیرگذار است.

منبع: خبرورزشی

جدیدترین مطالب قطار وبگردی را از دست ندهید!

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از