سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

مرگ فجیع پدر بخاطر شلوار جین دخترانش!

didi ghatar.com ۱۸ مرداد ۰۰ دیدگاه ۴۳۹

بررسی دوربین های مداربسته پرده از نقشه ای شوم و ننگین برداشت، نقشه ای که پدر خانواده را به خاطر مسئله ای غیرقابل باور به کام مرگی دردناک کشاند.

اختلاف نظر میان اعضای خانواده در تمام خانه ها وجود دارد اما مهارت حل و مدیریت این اختلاف نظر است که در تمام خانه ها وجود ندارد و همین مسئله موجب بروز حوادثی گاه تلخ و ناراحت کننده مثل موردی که در این بخش می‌خوانید.

بدن بی جان “مهاربان علی” در یک کانال فاضلاب در ۲۵۰ متری خانه این خانواده در روز یکشنبه یافت شد و از آن زمان پلیس به دنبال علت قضیه بود و چیزی طول نکشید تا متوجه شد که خانواده این مرد در قتل او دست داشته اند. همه چیز در دوربین های مداربسته موجود در این مکان ثبت شده بودند و رفت و آمد این خانوم و فرزندانش نیز به طور کامل موجود بود.

یکی از علل اصلی که باعث شده بود خانواده، مضنون اصلی پرونده باشد، این بود که جنازه در ۲۵۰ متری خانه آن ها افتاده بود به همین دلیل پلیس شروع به بازجویی از همه اعضای خانواده کرد و جزئیاتی را از آن ها خواستار شد و همچنین به چک کردن دوربین های خیابان محل زندگی آنها پرداخت.

دوربین ها نشان می داد که فردی مشکوک ساعت ۱۰ و ۴۵ دقیقه به منزل آن ها آمده است. این فرد مشکوک در واقع همان فردی بود که اجیر شده بود تا مرد را به قتل برساند و به همراه دوستش در این قتل دست داشته است.

این دو مرد غریبه پس از ورود به منزل مقتول او را به قتل رساندند و پس از پایان اجرای نقشه ی شوم، چهار دختر به همراه همسر مقتول کمک کردند تا جنازه را با موتور سیکلت به نزدیکترین کانال فاضلاب ببرند. این حدسیاتی بود که پلیس با بررسی دوربین های مداربسته به آن رسیده بود و با طرح این حدسیات متهمان را وادار به اعتراف کردند.

همسر و چهار دختر این مرد هم راه دیگری جز اعتراف نداشتند و ماجرا را تعریف کردند. موضوع از این قرار بود که این خانم هندی همراه با چهار دخترش ؛ دو نفر را را اجیر کردند تا مرد خانواده را به قتل برسانند، فقط به این علت که او اجازه نمی داد آن ها شلوار جین بپوشند.

آنها می خواستند که با رفتن و کشتن پدر خانواده آزادی بیشتری را تجربه کنند اما خیلی زود پشیمان شدند چراکه به گفته ی خودشان در نبود مرد خانه ترس و وحشت های دیگری به جانشان افتاده که ارزش رسیدن به آزادی آنهم در حد پوشیدن شلوار جین را به هیچ وجه نداشت.

منبع: خبرگزاری برنا

جدیدترین مطالب قطار وبگردی را از دست ندهید!

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از