سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

۲ مرد شیطان صفت ۱۵ زن و دختر تهرانی با پراید شکار می کردند+عکس

afra ghatar.com ۰۶ شهریور ۰۰ دیدگاه ۳۸۶

یکی از گرگ‌های خاکستری به دلیل شکار زنان تهرانی به اعدام و ۲۵ سال زندان محکوم کرد.

حوادث

یکی از گرگ‌های خاکستری به دلیل شکار زنان تهرانی به اعدام و ۲۵ سال زندان محکوم کرد.

همدست این ابلیس نیز که از حکم اعدام رهایی یافته است، به ۲۵ سال زندان، ۹۹ ضربه شلاق و پرداخت دیه محکوم شد.

«فرهاد» ۲۵ ساله و «سعید» ۲۱ ساله که از فروردین‌ماه سال ۹۴ نقشه‌های شومشان را با پراید دودی‌رنگ اجرا می‌کردند، ۱۵ زن و دختر جوان را به بهانه مسافرکشی ربوده و پس از ضرب و شتم شدید و شکنجه آنها پول و طلاهای‌شان را دزدیده بودند. صبح دوشنبه مقابل چشمان اشکبار ۱۴ زن قربانی که لحظه‌های وحشتناکی را تجربه کرده بودند، پای میز محاکمه ایستادند.

در این جلسه که در شعبه هشتم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی حسین اصغرزاده و با حضور دو قاضی مستشار برگزار شد، زنان گریان به تشریح آنچه در پراید دودی بر سرشان آمده بود پرداختند و گفتند از سوی دو پسر جوان با قمه و چکش مورد ضرب و شتم شدید قرار گرفته و سپس کیف و طلاهایشان به سرقت رفته ‌است. در بین این قربانیان چهار زن حضور داشتند که در صحن دادگاه از دیدن فرهاد به گریه افتاده و گفتند که فرهاد پس از شکنجه، آنها را آزار داده است.

یک زن نیز ادعا کرد عامل آزارش فرهاد نبوده و در صحنه ربایش و زورگیری سعید او را تسلیم نیت خود کرده است.

سپس فرهاد در حالی که سرش را پایین انداخته بود، در جایگاه ویژه ایستاد و گفت: قبول دارم زنان و دختران را کتک زدم و با کارد میوه‌خوری آنها را تهدید کردم، اما من قمه‌ای همراه نداشتم و هیچ‌یک از آنها را آزار ندادم. من مواد شیشه مصرف کرده بودم و حال طبیعی نداشتم.

سعید نیز در دفاع از خود منکر آزار یکی از زنان مسافر شد و گفت: من و فرهاد به قصد سرقت زنان و دختران را سوار خودرو کردیم تا پول و طلاهایشان را بدزدیم. من قبول دارم آنها را کتک زده‌ام. سپس ادامه جلسه غیرعلنی برگزار و دیروز هیات قضایی وارد شور شد و فرهاد را به جرم تجاوز به عنف به اعدام، ۱۵سال زندان به جرم مشارکت در آدم‌ربایی و ۱۰ سال زندان به جرم سرقت مقرون به آزار و پرداخت دیه به خاطر صدمات بدنی به شاکیان محکوم کرد، اما سعید از اتهام تجاوز به عنف تبرئه و به جرم رابطه نامشروع به ۹۹ ضربه شلاق محکوم شد. وی همچنین به جرم مشارکت در آدم‌ربایی و سرقت مقرون به آزار به ۲۵ سال زندان و پرداخت دیه به شاکیان محکوم شد.

منبع: رکنا

جدیدترین مطالب قطار وبگردی را از دست ندهید!

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از