سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

تصاویر/واکنش بازیکنان منچستریونایتد به بازگشت رونالدو

afra ghatar.com ۰۶ شهریور ۱۴۰۰ دیدگاه ۴۹۲

بازیکنان منچستریونایتد به بازگشت فوق ستاره پرتغالی به اولدترافورد واکنش نشان دادند.

رونالدو در منچستریونایند
شب گذشته کریستیانو رونالدو در انتقالی جذاب و هیجانی به منچستریونایتد بازگشت تا پنجره نقل و انتقالات تابستان کنونی باورنکردنی‌تر از همیشه دنبال شود. بازگشت رونالدو به تئاتر رویاها واکنش بسیاری را به همراه داشت و بازیکنان کنونی شیاطین سرخ از این انتقال بسیار خوشحال شدند.

برونو فرناندز با تیتر «برونو مدیر برنامه» به شوخی از تاثیر خودش در این انتقال صحبت کرد.

رونالدو در منچستریونایند

جیدون سانچو که خودش نیز به تازگی به جمع بازیکنان منچستریونایتد پیوسته است، ساعات بعد از ظهر روز جمعه را «ساعات ترسناک» خطاب کرد و مدعی شد که این انتقال لحظات متفاوتی را برای فوتبال‌دوستان به نمایش گذاشته است.

رونالدو در منچستریونایند

جسی لینگارد که دوران حضور رونالدو در منچستریونایتد، نوجوانی در تیم پایه‌ این باشگاه بود، پس از بازگشت کریستیانو به خانه نوشت: زنده‌باد رونالد.

رونالدو در منچستریونایند

دیوید دخه‌آ با «شکلک تعجب» از این انتقال طوفانی در دنیای فوتبال پرده برداشت. این انتقال به قدری سریع و هیجانی رخ داد که باعث شد تا بسیاری از علاقه‌مندان به فوتبال شوک‌زده و هیجانی شوند.

بخوانید  رونالدو باعث اشک ریختن این دختر شد+عکس

مارکوس راشفورد نیز با عبارت «وای، وای، وای او به خانه بازگشت» از شدت علاقه به این بازیکن پرده برداشت و نشان داد چقدر از این انتقال خوشحال شده است.

رونالدو در منچستریونایند

رافائل واران که در رئال مادرید سال‌های درخشان و باشکوهی را با رونالدو سپری کرد، از دایره‌های قرمز استفاده کرد تا نشان دهد می‌خواهد با کریستیانو روزهای باشکوه مادرید را در منچستر تکرار کند.

رونالدو در منچستریونایند
 

نمانیا ماتیچ، دیگر بازیکن منچستریونایتد در استوری اینستاگرام شوخی بامزه‌ای را منتشر کرد و با شکلک‌های خنده نوشت: به همه شما اقوام و دوستانم می‌گویم. از من پیراهن رونالدو را طلب نکنید.

دونی فان‌دبک، الکس تِیس و فرد نیز پست مربوط به انتقال رونالدو توسط منچستریونایتد را بازنشر کردند.

پوگبا و کاوانی بزرگترین بازیکنانی بودند که در فضای مجازی به این انتقال واکنشی نشان ندادند.

منبع: شفاف

جدیدترین مطالب قطار وبگردی را از دست ندهید!

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از