سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

رونمایی از جدیدترین فوتبالیست دورگه ایرانی +عکس

didi ghatar.com ۲۸ شهریور ۰۰ دیدگاه ۲۵۲

نوید دُرزاده یا نوید دوزنده جدیدترین بازیکن دو تابعیتی ایرانی - قطری است که به همراه محمدحسین کنعانی زادگان در تیم الاهلی قطر توپ می‌زند.

نوید درزاده دوزنده ابراهیم

الاهلی در دومین دیدار خود در فصل جدید از رقابت های لیگ ستارگان قطر، با نتیجه یک بر صفر مغلوب الغرافه شد. محمدحسین کنعانی زادگان ۹۰ دقیقه در ترکیب این تیم به میدان رفت اما نکته جالب، حضور یک بازیکن تعویضی در ترکیب الاهلی بود که نام او شباهت زیادی به اسامی ایرانی داشت و همین مسئله باعث شد توجه روی او بیشتر شود.

نوید دُرزاده بازیکن جوانی است که از دقیقه ۶۰ دیدار برابر الغرافه وارد زمین مسابقه شد. در وب سایت رسمی الاهلی نام او نوید محمد ابراهیم درج شده و نکته جالب اینکه نام او در وب سایت ترانسفر مارکت با عنوان نوید دوزنده به ثبت رسیده است.

نوید درزاده دوزنده ابراهیم

این بازیکن ۲۱ ساله که کار را در رده های پایه الاهلی آغاز کرده است، دارای ملیتی ایرانی است ولی در کشور قطر به دنیا آمده است. در وب سایت ترانسفر مارکت مقابل ملیت او پرچم کشورهای ایران و قطر وجود دارد و نکته جالب تر اینکه در قسمت توضیحات صفحه شخصی این بازیکن در اینستاگرام نیز، پرچم هر دو کشور ایران و قطر دیده می شود.

این بازیکن جوان که قابلیت بازی در خط حمله و وینگر چپ را دارد، حتی توسط حسین کنعانی زادگان نیز فالو شده و دارای اصالتی ایرانی است. به هر حال این بازیکن در وب سایت های عربی با نام نوید دُرزاده و در سایت های نتایج آنلاین مسابقات و سایت ترانسفر مارکت نوید دوزنده و به قول وب سایت العربی نوید محمد جدیدترین بازیکن دوتابعیتی ایرانی است که در لیگ ستارگان قطر مشغول بازی است.

نوید ابراهیم یکی از بازیکنان جوان باشگاه الاهلی است و دو فصل پیش عنوان گلزن جوانان را به دست آورد که همین امر باعث شد تا مربی بزرگسالان به او این فرصت حضور در برخی از مسابقات تیم فوتبال الاهلی را در فصل گذشته بدهد که نوید هم از این فرصت به خوبی استفاده کرد و تبدیل به یکی از بازیکنان تیم اصلی شد.
مهاجم فوتبال الاهلی فصل گذشته پس از آسیب دیدگی رباط خود تحت عمل جراحی رباط صلیبی قرار گرفت و به مدت کمتر از ۶ ماه از میادین دور بود.

نوید درزاده دوزنده ابراهیم

منبع: خبر ورزشی

جدیدترین مطالب قطار وبگردی را از دست ندهید!

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از