سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

شکنجه مدیر شرکت توسط ۳ دوستش/ او را در جنوب تهران دزدیدند

suzan ghatar.com ۱۱ مهر ۰۰ دیدگاه ۱۶۳

مردی که متهم است با همدستی سه نفر از دوستانش مدیر شرکت خصوصی را ربوده اند اعتراف کرد.

آدم ربا

مردی که متهم است با همدستی سه نفر از دوستانش مدیر شرکت خصوصی را ربوده به مدت یک شبانه روز شکنجه کرده‌ بودند مدعی است به خاطر اختلاف حساب دست به این کار زده‌اند. سه همدست متهم تحت تعقیب پلیس قرار دارند.

چند روز قبل مردی در یکی از خیابان‌های جنوبی تهران در حالی که آثار ضرب و جرح و شکنجه در چهره‌اش نمایان بود وحشت زده به اداره پلیس رفت و از چهار مرد ناشناس به اتهام آدم‌ربایی، شکنجه و اخاذی شکایت کرد.

آدم ربایی در تهران / مرد تهرانی را شکنجه کردند

شاکی در توضیح ماجرا گفت: من مدیر یک شرکت خصوصی هستم و دفتر کارم در یکی از خیابان‌های غربی تهران است. دیروز عصر از محل کارم بیرون آمدم و برای رفتن به خانه ام تاکسی اینترنتی گرفتم. داخل خیابان منتظر تاکسی اینترنتی بودم که چهار مرد ناشناس نقاب‌دار به من حمله کردند و مرا به زور به داخل خودرویی کشاندند.

آن‌ها در همان ابتدا سرم را به زیر صندلی بردند و تهدید کردند که هیچ حرکتی نکنم و بعد هم خودرو به راه افتاد تا اینکه ساعتی بعد متوجه شدم آن‌ها مرا به داخل انبار کالایی در اطراف اسلامشهر منتقل کرده‌اند. چهار مرد ناشناس مرا داخل اتاقی حبس کردند و هر ساعت یکی از آن‌ها به سراغم می‌آمد و مرا شکنجه می‌داد تا اینکه چند برگه سفید، چند سفته و یک دست نوشته برای من آوردند و خواستند زیر آن‌ها امضا کرده و اثر انگشت بزنم.

آن‌ها گفتند اگر امضا و اثر انگشت نزنم مرا به قتل می‌رسانند و جسدم را در همان بیابان‌ها رها می‌کنند تا جسدم نیز طعمه درندگان وحشی شود. از ترس جانم هر برگه‌ای که به من دادند امضا و اثر انگشت زدم تا اینکه پس از ۲۴‌ساعت گروگانگیری مرا دوباره سوار خودرو کردند و به تهران آوردند.

مردان خشن تهدید کردند اگر کسی در جریان آدم‌ربایی قرار گیرد یا اینکه از آن‌ها شکایت کنم دوباره به سراغم می‌آیند و این بار مرا می‌کشند. در نهایت آن‌ها پس از کتک‌کاری زیاد مرا داخل خیابان خلوتی رها کردند و به سرعت از محل گریختند.

وی در پایان گفت: مدتی قبل از یک شرکت مواد‌غذایی مقداری مواد خوراکی خریدم و همان زمان هم با حسابداری آن شرکت تسویه کردم، اما وزیتور آن شرکت مدعی بود که من به او بدهکارم و همیشه مرا تهدید می‌کرد و الان احتمال می‌دهم که آن چهار مرد از طرف او اجیر شده باشند و از آن‌ها شکایت دارم.

دستگیری یک متهم به جرم آدم ربایی در تهران

با شکایت مدیر شرکت خصوصی تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی تهران به دستور قاضی محمدرضا صاحب‌جمعی، بازپرس شعبه ششم دادسرای امور جنایی تهران برای شناسایی آدم‌ربایان خشن وارد عمل شدند. مأموران پلیس در نخستین گام با راهنمایی‌های شاکی وزیتور شرکت مواد غذایی را شناسایی و وی را بازداشت کردند.

متهم پس از انتقال به اداره پلیس به جرم خود با همدستی سه نفر از همکارانش اعتراف کرد و در ادعایی گفت: من و سه همکارم در یک شرکت مواد‌غذایی کار می‌کنیم و شغلمان پخش مواد‌غذایی و بازار‌یابی است.

مدتی قبل مقدار زیادی مواد‌خوراکی به شاکی فروختیم و او هم در مقابل به ما چک داد. زمان وصول چک فرا رسید، اما وقتی چک را به بانک بردیم متوجه شدیم حسابش خالی است. به همین خاطر به سراغش رفتیم تا طلب‌مان را پس بگیریم، اما او مدعی بود که بدهی‌اش را پرداخت کرده‌است.

از طرفی هم حسابدار شرکتی که ما در آنجا مشغول به کار بودیم به دستور مدیر آن حساب‌های ما را زمان تسویه حساب مسدود کرده‌بود. به همین سبب تصمیم گرفتیم مدیر شرکت خصوصی را برباییم و مجبورش کنیم بدهی‌اش را پرداخت کند.

روز حادثه او را ربودیم و به انباری در اطراف اسلامشهر بردیم و در آنجا از او خواستیم بدهی‌اش را پرداخت کند که قبول کرد و ما هم او را رها کردیم.

متهم پس از اعتراف به جرمش به دستور بازپرس جنایی برای تحقیقات بیشتر در اختیار کارآگاهان پلیس‌آگاهی قرار گرفت. مأموران پلیس در تلاشند که همدستان متهم را بازداشت و زوایای پنهان این حادثه را بر ملا کنند.

منبع: رکنا

جدیدترین مطالب قطار وبگردی را از دست ندهید!

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از