سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

عکس/انتقاد از نصب عکس فیلسوفِ نامدار بر در سرویس بهداشتی

baran ghatar.com ۱۵ مهر ۱۴۰۰ یک دیدگاه ۲۱۹

حمیدرضا نعیمی، نویسنده و کارگردان شناخته‌شده تئاتر و مدرس دانشگاه با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش از نصب عکس فردریش نیچه، فیلسوفِ نامدار آلمانی بر در سرویس بهداشتی مردانه رستورانی در تهران انتقاد کرد.

نیچه

حمیدرضا نعیمی، نویسنده و کارگردان شناخته‌شده تئاتر و مدرس دانشگاه، با انتشار تصویری از قاب عکس فردریش نیچه بر در سرویس بهداشتی مردانه رستورانی در خیابان زعفرانیه تهران در صفحه اینستاگرامش چنین نوشت:

«فردریش نیچه، فیلسوفِ نامدار آلمانی یکی از کسانی است که با اندیشه و نگاهِ خود، بشرِ قرنِ بیستم را از خوابِ هزاران ساله بیدار کرد. آیا حقیقتاً چنین است؟ آیا می‌توانیم باور کنیم که عکسِ این انسانِ بزرگ را در یکی از رستوران‌های خیابانِ زعفرانیه‌ تهران، بر روی درِ سرویس بهداشتی آقایان زده باشند؟ اگر در یک‌ کشورِ خارجی شمایلِ فردوسی و حافظ و سعدی و خیام و شیخ اشراق و هدایت و شاملو را بر در یک مستراح ببینیم، چه حالی به ما دست می‌دهد؟ آیا این‌جا کشورِ ما ایران است؟»

  تصاویر/ملاقات خاص طارمی و بیرانوند در یک رستوران پورتو
منبع: خبرآنلاین

جدیدترین مطالب قطار وبگردی را از دست ندهید!

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

1
دیدگاه بگذارید

avatar
1
0
0
 
نظر با بیشترین واکنش
داغ‌ترین نظر
1
اميري
  اشتراک در  
جدیدترین قدیمی‌ترین بیشترین رای
اطلاع از
اميري
Guest
اميري

حالا اینقدر بهت برنخوره کوافق توهین نیستم اما ای کاش برای همه چیز سینه چاک کنید.آقای نیچه خلیی هم از نظر اخلاقی بچه مثبت نبوده که اینطوری به خودتون فشار میارین .یه کمی از زندگی شخصی این آقا که میگین ناجی بشریت بوده بخونید.موندم این آدم چطور مدعی بوده با اون گندی که زده .