سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

عکس بادیگاردهای لیونل مسی در زمین فوتبال!

suzan ghatar.com ۰۴ آبان ۰۰ دیدگاه ۳۷۱

لیونل مسی هنگام زدن کرنر تحت حفاظت سپر های ویژه نیرو های امنیتی که در گوشه زمین ایستاده بودند قرار گرفت.

لیونل مسی این روزها در پاری سن ژرمن به شدت تحت فشار است. عکسی از لیونل مسی منتشر شده که نشان می دهد برای حفاظت از او سپرهای امنیتی گرفته اند. در رقابت های لوشامپیونه فرانسه میان پاری سن ژرمن و مارسی یک دیدار حساس برگزار شد و این بازی با تساوی بدون گل خاتمه یافت.

این بازی که به “لوکلاسیک” مشهور است در هفته یازدهم از رقابت های لیگ فرانسه با تساوی بدون گل خاتمه یافت و بدین ترتیب لیونل مسی، فوق ستاره آرژانتینی پی اس جی باز هم نتوانست گلزنی کند و در باز کردن دروازه و زدن گل در لیگ فرانسه ناکام ماند.

لیونل مسی از زمان پیوستن به پی اس جی، در لوشامپیونه فرانسه موفق به گلزنی نشده است. او در لیگ قهرمانان اروپا مقابل لایپزیش و منچسترسیتی گلزنی کرده است اما در زدن گل در لوشامپیونه ناکام بوده است.

سپرحفاظتی برای مسی

در صحنه جالبی که در این بازی رقم خورد، لیونل مسی هنگام زدن کرنر تحت حفاظت سپر های ویژه نیرو های امنیتی که در گوشه زمین ایستاده بودند قرار گرفت. مارسی و پی اس جی دو رقیب سنتی و فراتر از آن دو دشمن در لیگ فرانسه هستند و همواره میان هواداران این دو تیم تنش هایی رخ داده است و این بار برای جلوگیری از اینکه اشیایی که ممکن است هواداران مارسی پرتاب کنند به مسی و یا سایر بازیکنان برخورد کند، نیروهای امنیتی با سپر های ویژه خود در گوشه های زمین ایستاده بودند.

منبع: افکارنیوز

جدیدترین مطالب قطار وبگردی را از دست ندهید!

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از