سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

تصاویر/حضور آنجلینا جولی و فرزندانش در اولین نمایش فیلم جاودانگان در لندن

baran ghatar.com ۰۶ آبان ۰۰ دیدگاه ۴۳۵

آخرین حضور آنجلینا جولی و فرزندانش برای تبلیغ فیلم جاودانگان روز چهارشنبه در لندن برگزار شد.

وبگردی: آنجلینا جولی و پنج تن از فرزندانش روز چهارشنبه برای اکران فیلم جدیدش «جاودانگان» به لندن آمدند و کاملاً شگفت‌انگیز به نظر میرسیدند.!

 آنجلینا جولی و فرزندانش در نمایش فیلم جاودانگان حمایت فرزندان جولی از مادرشان برای اکران فیلم اترنالز

آنجلینا جولی در مراسم فرش قرمز فیلم جاودانگان

آنجلینا جولی و فرزندانش شیلو، زاهارا، ویوین، مدوکس و ناکس در اولین نمایش “فیلم جاودانگان” در لندن.

همراه با جولی، فرزندانش مدوکس، ۲۰ ساله، زهرا، ۱۶ ساله، شیلو، ۱۵ ساله، ویوین، ۱۳ ساله، ناکس، ۱۳ ساله و پکس، ۱۷ ساله، حضور داشتند.

آنجلینا جولی همچنین در روز یکشنبه همراه با دخترانش زاهارا و شیلو در اولین نمایش “جاودانگان” در جشنواره فیلم رم ۲۰۲۱ حضور داشت.

جولی ۴۶ ساله اخیرا به نشریه People گفت: «من به هیچ وجه پدر و مادر کاملی نیستم. هر روز احساس می‌کنم دوست دارم از چیزی که درست عمل نمی‌کنم آگاه باشم »

تبلیغات فیلم جاودانگان در لندن

جولی در لباس خود یک ژست واقعا ابدی دارد

آنجلینا روز چهارشنبه یک لباس تک رنگ برجسته با کت مشکی، یک پیراهن سفید و یک دامن مشکی بلند پوشید. او تنها سلبریتی مراسم نبود. سلما هایک و کومیل نانجیانی همبازی‌هایشان، که ظاهر شیفته‌شان تیتر خبرها شد، نیز در مقابل عکاسان ظاهر شدند.

آنجلینا جولی و دخترش

هفته گذشته در اولین نمایش فیلم جاودانگان در لس آنجلس، زاهارا لباس مادرش در مراسم اسکار ۲۰۱۴ را پوشیده بود. آنجلینا اولین بار این لباس را برای حمایت از همسرش که در مراسم آکادمی اسکار برنده فیلم ۱۲ سال بردگی شده بود، پوشید.

او از آن دسته مادرهایی است که فرزندانش را تشویق می‌کند تا از لباس‌های او استفاده کنن. «من می‌گویم، خدای من، آن را بپوش و بهتر از من بپوش! آن را بگیر، نوبت توست.»

منبع: today.com

جدیدترین مطالب قطار وبگردی را از دست ندهید!

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از