سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

معامله پر سر و صدای پرسپولیس و سپاهان در نیم فصل؟

didi ghatar.com ۰۳ آذر ۰۰ دیدگاه ۱۳۹

رضا اسدی و شهریار مغانلو در پرسپولیس و سپاهان عملکرد راضی کننده ای نداشته اند و ممکن است در نیم فصل بین دو تیم معاوضه شوند.

رضا اسدی بازیکن پرسپولیس

رضا اسدی خرید پرسروصدای پرسپولیس در نقل و انتقالات تابستانی هنوز نتوانسته در فصل جاری خودی نشان دهد و یکی از ضعیف ترین بازیکنان این تیم بوده است.
حتی گلی هم که به فولاد خوزستان زد نتوانست این بازیکن را از وضعیت کنونی خارج کند.
یکی از عوامل پایین آمدن مالکیت توپ پرسپولیس نیز همین بازی های ضعیف رضا اسدی بوده است.

اسدی که در این فصل ۵ پاس کلیدی داده با آمار ناامیدکننده ۷۹ درصد پاس صحیح پا به ششمین بازی خود برای پرسپولیس خواهد گذاشت.
اسدی اگرچه تلاش می‌کند در بازیسازی عملکرد خوبی داشته باشد اما حتی در پاسهای کم خطر نیز پر اشتباه ظاهر می‌شود و به هیچ عنوان مهره قابل اطمینانی نشان نداده است. او در بازی با مس رفسنجان نیز بارها توپ را لو داد تا تعویض شود.

حالا شنیده می شود در دیدار با صنعت نفت آبادان به احتمال فراوان نیمکت نشین خواهد شد.
از سوی دیگر شرایط برای شهریار مغانلو حتی بدتر است. او به عنوان مهاجم هنوز نتوانسته است گل بزند و در آخرین بازی سپاهان برابر تراکتور تبریز در دقیقه ۶۳ تعویض شد!
مهاجم فصل قبل پرسپولیس که در این فصل برابر با توافق سپاهان و سانتاکلارا به تیم اصفهانی پیوسته، پیش از بازی با تراکتورو طی ۴ بازی اولیه تیمش نیز ۳ بار تعویض شده و هر سه بار هم تعویض او با خلعتبری بوده ولی او دو دفعه قبل واکنشی به تعویض‌ها نداشت اما در دیدار با ذوب آهن اصفهان از کوره در رفت!
شهریار مغانلو هفته اول دقیقه ۸۶ جای خود را به خلعتبری داد، هفته دوم دقیقه ۸۳ همین تعویض تکرار شد اما هفته سوم ۹۰ دقیقه کامل بازی کرد و این هفته در دقیقه ۶۳ با نارضایتی از زمین بیرون آمد تا خلعتبری وارد میدان شود. شاید مغانلو با توجه به این موضوع که سجاد شهباززاده پنالتی خراب کرد، توقع داشت همبازی اش گزینه تعویض باشد و او تا پایان درون زمین بماند.
وقتی تابلوی تعویض بالا رفت، شهریار مغانلو شاکی شد و با حرکات دست به نیمکت واکنش نشان داد. مغانلو حتی چند لحظه ای هم پافشاری کرد در زمین بماند اما محرم تعویض را تغییر نداد و او را از زمین بیرون کشید و به جای مغانلو، محمدرضا خلعتبری را به میدان فرستاد. مغانلو هنگام خروج از زمین همچنان شاکی بود و حتی حاضر نشد با محرم نویدکیا دست بدهد!
این درحالیست که سپاهان در نقل و انتقالات تابستانی سخت به دنبال خرید رضا اسدی بود و هافبک های میانی فعلی این تیم هم هنوز نتوانسته اند انتظارات محرم نویدکیا را برآورده کنند.
از طرفی دیگر شهریار مغانلو در سیستم بازی محرم نویدکیا جواب نداده و هرگز سایه ای از مهاجم فصل گذشته پرسپولیس نبوده است.
شاید پیشنهاد ایجنت ایرانی و جا به جایی این دو بازیکن مطرح معامله برد – برد برای یحیی گل محمدی و محرم نویدکیا باشد. هرچند این معامله تا نیم فصل امکان پذیر نیست.

منبع: پارس فوتبال

جدیدترین مطالب قطار وبگردی را از دست ندهید!

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از