آموزش تعمیرات موبایل فنی حرفه ای

dell ghatar.com ۲۰ آذر ۱۴۰۰ دیدگاه ۳۳

به دلیل افزایش روز افزون نیاز انسان به تکنولوژی بلاخص موبایل نیاز به تعمیر موبایل نیز از بدیهیات می باشد.

همانگونه که مشاهده می کنید هر روز شرکت های برتر تولید موبایل با تکنولوژی برتر موبایل های مختلف وارد بازار کار میکنند (مانند اپل-سامسونگ-سونی-نوکیا و …)

آموزش تعمیرات موبایل فنی حرفه ای

آموزش تعمیرات موبایل فنی حرفه ای

از طرف دیگر شرکت های تازه واردی مانند هواوی –شیائومی و … نیز وارد بازار موبایل شده اند و همین موضوع باعث پراهمیت شدن تعمیرات موبایل  شده است. از طرف دیگر ثبت ۱۳۰ میلیون موبایل فعال در شبکه مخابراتی کشور مزید بر علت شده تا اشتغال زایی در زمینه تعمیرات موبایل بسیار پر سود باشد. بدیهی است در چند سال آینده تعمیرات موبایل یکی از پر سود ترین شغل ها در کشور میشود.

مقدار سرمایه برای خرید تجهیزات و لوازم تعمیرات موبایل و ورود به بازار کار تعمیرات موبایل  از معدود فعالیت های اقتصادی می باشد که با کمترین هزینه (حدود کمتر از ۵ میلیون تومان) می توانید تمام تجهیزات و لوازم تعمیرات موبایل را خریداری کرد و به  تعمیر موبایل بپردازید.

لازم به ذکر است آموزشگاه مهیا موبایل دوره آموزش تعمیرات موبایل را با بیشترین کیفیت و کمترین هزینه برگزار میکند. دوره جامع،کامل و تخصصی ،پکیج آموزش تعمیرات موبایل به صورت کاملا عملی بر روی گوشی ها برند و بروز دنیا مانند ایفون سامسونگ هواوی و ….انجام می شود.

در دوره تعمیرات موبایل  به هیچ وجه از گوشی های فیک ، متفرقه استفاده نمی شود در دوره تعمیر موبایل کارآموز بر روی گوشی هایی که در آموزشگاه مهیا موبایل موجود می باشد و یا توسط استاد از مغازه در اختیار کارآموزان آموزشگاه گذاشته می شود جهت کسب تجربه کارآموزان مورد استفاده قرار می گیرد

آموزش تعمیرات موبایل مهیا موبایل

آموزش تعمیرات موبایل

مهیا موبایل برگزار کننده دوره آموزش تعمیرات موبایل فنی حرفه ای می باشد

آموزشگاه تعمیرات موبایل مهیا موبایل با دوشعبه فعال در زمینه تعمیرات موبایل در تهران و  قرچک یکی از بهترین آموزشگاه ها در زمینه آموزش تعمیرات موبایل  می باشد.

مهیا موبایل با بیش از ۱۴سال فعالیت مستمر در حوزه آموزش تعمیرات موبایل یکی از قدیمی ترین آموزشگاه های  در تهران می باشد.
آموزش تعمیرات موبایل فنی حرفه ای  آموزشگاه مهیا موبایل با مجوز رسمی از سازمان فنی حرفه ای کشور فعالیت می کند و دوره تعمیرات موبایل به صورت پکیج آموزش صفر تا صد تعمیرات موبایل برگزار می شود.تا پس از پایان دوره کارآموز نیاز به گذراندن دوره دیگری نداشته باشد و بتواند به راحتی وارد بازار کار تعمیرات موبایل شود

اگر قصد مهاجرت دارید و به تعمیرات موبایل نیز علاقه مند هستید بهتر است هر چه سریع تر نسبت به یادگیری تعمیرات موبایل و دریافت مدرک فنی حرفه ای اقدام نمایید.

در این مطلب قصد داریم شما را با نحوه دریافت این مدرک برای مهاجرت به خارج از کشور آشنا کنیم، با ما همراه باشید.

آموزش صفر تا صد تعمیرات موبایل اولین گام مهاجرت

حتما می دانید که تکنولوژی موبایل های امروزی بسیار پیشرفته شده است. این موضوع کار تعمیرات موبایل را بسیار تخصصی کرده است. یک تعمیرکار موبایل باید با موبایل و انواع مدارهای آن، نحوه نقشه خوانی آن، شابلون زدن، طریقه باز کردن آن، عیب یابی مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری انواع موبایل های اندروید و آیفون قدیمی و جدید، نحوه تعویض قطعات و بسیاری از موارد دیگر را داشته باشد.

بنابراین اگر تصمیم قطعی به مهاجرت با این عنوان شغلی را دارید باید بگوییم انتخاب درستی است اما پیش از آنکه برای مهاجرت اقدام کنید بایستی با مهارت های این شغل به صورت حرفه ای و تخصصی آشنا شوید.

آموزش تعمیرات موبایل فنی حرفه ای یک دوره تخصصی در مورد تعمیر تلفن همراه می باشد که فقط آموزشگاه هایی که زیر نظر سازمان فنی حرفه ای هستند و از این سازمان مجوز رسمی دارند می توانند دوره آموزش تعمیر موبایل فنی حرفه ای را برگزار کنند و در پایان اموزش تعمیر موبایل کارآموزان را به فنی حرفه ای معرفی کرده تا بتوانند جهت دریافت مدرک تعمیرات موبایل فنی حرفه ای اقدامات لازم را انجام دهند.

آموزشگاه تعمیرات موبایل در تهران

شرایط دریافت مدرک فنی حرفه ای تعمیرات موبایل :

کارآموزان رشته تعمیر موبایل ابتدا باید در یکی از آموزشگاه های زیر نظر سازمان فنی حرفه ای ثبت نام کنند

و پس از گذراندن دوره تعمیرات موبایل در آزمون های فنی حرفه ای شرکت کنند. پس از شرکت در آزمون ،کارآموزانی که توانسته اند نمره قبولی را کسب کنند می توانند مدرک معتبر در دوره تعمیرات موبایل فنی حرفه ای را کسب کنند.

مزایای مدرک دوره تعمیرات موبایل فنی حرفه ای:

سازمان فنی حرفه ای یکی از معتبر ترین سازمان های کشوربرای برگزاری دوره های فنی و آموزشی در کشور می باشد کاراموزانی که در آموزش تعمیرات موبایل فنی حرفه ای شرکت می کنند پس از گذراندن دوره تعمیرات موبایل از فنی حرفه ای مدرک معتبر دریافت می کنند

آموزش تعمیرات موبایل فنی حرفه ای

از کجا مدرک فنی حرفه ای تعمیرات موبایل بگیریم؟

مراکز گوناگونی دوره های فنی حرفه ای تعمیرات موبایل را برگزار کرده و کارآموزان را برای مهاجرت آماده می کنند. مجتمع آموزشی مهیا موبایل از بهترین آموزشگاه تعمیرات موبایل در کشور است که به صورت کاملا تخصصی و عملی به آموزش کامل تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری انواع موبایل اندروید و آیفون می پردازد.

از ویژگی های این مدرک میتوان به نکات زیر اشاره کرد :

این مدرک بین المللی بوده و قابل ترجمه می باشد به همین خاطر در بیشتر کشورهای جهان معتبر بوده و میتوان جهت اخذ ویزای کار از آن استفاده کرد .برای کارآموزانی که بعد از گذراندن آموزش تعمیر موبایل فنی حرفه ای قصد دارند تا وارد بازار کار شوند می توانند از این مدرک استفاده کرده و وام اشتغال زایی دریافت کنند. در ضمن بیشتر کارآموزان آموزشگاه مهیا موبایل بعد از گذراندن دوره تعمیرات موبایل فنی حرفه ای قصد تاسیس و افتتاح مغازه دارند و گواهینامه فنی حرفه جهت اخذ مجوزهای مربوطه الزامی میباشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر برای دریافت مدرک بین المللی فنی حرفه ای روی لینک زیر کلیک کنید.

آموزشگاه مهیا موبایل برگزار کننده دوره آموزش تخصصی تعمیرات موبایل

مهیا موبایل نه تنها از سر فصل ها و مطالب آموزشی سازمان فنی حرفه ای پیروی می کند بلکه سعی دارد آموزش تعمیر موبایل را به صورت کاملا عملی به کارآموزان خود آموزش دهد تا پس از پایان دوره تعمیرات موبایل کارآموزان هم بتوانند به راحتی مدرک فنی حرفه ای کسب کنند و هم وارد بازار کار شوند.

به همین دلیل هست که تمامی کارآموزان آموزشگاه مهیا موبایل در آزمون های فنی حرفه ای به راحتی قبول شده و میتوانند مدرک فنی و حرفه ای خود را دریافت کنند. برای یادگیری تعمیرات موبایل روش های گوناگونی وجود دارد. یادگیری از طریق شرکت در دوره های آموزشی از بهترین روش هایی است که ما توصیه می کنیم.

شرایط لازم برای مهاجرت با مدرک فنی به خارج از کشور

داشتن مدرک معتبر

داشتن سابقه کار بین ۳ تا ۵ سال

مسلط بودن به زبان انگلیسی

داشتن گواهی تمکن مالی

برای اطلاعات بیشتر از دوره‌های آموزشگاه مهیا موبایل و ثبت نام می‌توانید به سایت این مرکز به نشانی

مراجعه نمائید. همچنین می‌توانید در ساعات کاری آموزشگاه با شماره ۰۲۱۸۸۳۰۷۸۹۰ تماس گرفته و به صورت رایگان مشاوره تلفنی دریافت کرده و در دوره دلخواه ثبت نام نمائید.

برای اطلاعات بیشتر از دوره‌های آموزشگاه مهیا موبایل و ثبت نام می‌توانید به سایت این مرکز به نشانی

 www.mahyamobile.com

www.instagram.com/mahya_mobile

مراجعه نمائید.

رپورتاژ آگهی

0 0 رای‌ها
امتیازدهی به مطلب

جدیدترین مطالب قطار وبگردی را از دست ندهید!

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
دوست داریم نظرتونو بدونیم، لطفا دیدگاهی بنویسیدx