سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

زنی که با حبس خود در توالت هواپیما مشهور شد!+عکس

baran ghatar.com ۱۲ دی ۱۴۰۰ دیدگاه ۳۳۳

یک زن آمریکایی در پرواز شیکاگو به ایسلند پس از اطلاع از مثبت بودن تست کرونایش ساعت‌ها خود را در توالت هواپیما قرنطینه کرد. او در این مدت کوتاه به چهره‌ مشهوری در شبکه‌های اجتماعی تبدیل شده که میلیون‌ها دنبال‌کننده دارد.

قرنطینه در هواپیما

ماریسا فوتیو، زن مسافری که در هواپیما از شیکاگو عازم ایسلند بود، پس از احساس خارش و درد در ناحیه‌ گلو، با انجام تست متوجه ابتلایش به کرونا شد.

این معلم آمریکایی برای حفاظت از همسفرانش خود را در توالت هواپیما قرنطینه کرد و تا پایان پرواز به مدت چهار ساعت در توالت ماند.

خانم فوتیو پس از اینکه ویدئویی از قرنطینه خود خواسته‌اش در توالت هواپیما منتشر کرد، به چهره‌ای شناخته شده درشبکه‌های اجتماعی بدل گشت.

این معلم آمریکایی در این ویدئو از خدمات اقامتی هواپیما در توالت قدردانی کرده است.

ویدئویی که ماریسا از خود منتشر کرد، از عصر پنجشنبه بیش از ۴.۳ میلیون بار دیده شده است.

ماریسا فوتیو به شبکه ان بی سی گفته، فقط دو ثانیه طول کشیده تا بفهمد به کرونا مبتلاست و بزرگترین ترسش را در آن هنگام، آلوده کردن دست‌کم ۱۵۰ مسافر هواپیما دانست.

بخوانید  بی برنامگی،بی نظمی و تعارف زدن به کرونا در آزادی!+تصاویر

البته انتقادهایی هم متوجه این معلم جوان شد. کاربران پرسیدند چطور ممکن است یک بیمار با علائم کرونا سوار پروازی بین‌المللی شود. او در دفاع از خودش می‌گوید، قبل از پرواز دو بار تست کرونا داده که هر دو منفی بودند. او البته واکسینه هم بوده است.

هنوز مشخص نیست دیگر مسافران این پرواز مبتلا شده‌ باشند یا خیر. ایالات متحده آمریکا درگیر شیوع سویه اومیکرون است که باعث لغو هزاران پرواز در چند روز گذشته شده است.

منبع: برترین ها

جدیدترین مطالب قطار وبگردی را از دست ندهید!

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از