صبحانه اصفهان کجا بریم؟ | پیشنهادهای خوشمزه

mozhgan ghatar.com ۱۶ بهمن ۱۴۰۰ دیدگاه ۱۵۲۰۵

بهترین صبحانه ‌های اصفهان

در شهر زیبای اصفهان نان تخت، پنیر ایرانی، کره، انواع مربا سنتی، عسل، خامه تخم‌مرغ آب پز یا عسلی، املت و چای داغ از مواد اصلی صبحانه اصفهانی هستند. به طور سنتی صبحانه انتخابی از کره و پنیر، کره و مربا، خامه عسل، کره و عسل یا پنیر است که روی نان تازه رنده شده و همراه با چای داغ سرو می‌شود. یکی دیگر از مواد غذایی که معمولاً در صبح زود و به‌خصوص در فصل زمستان مصرف می‌شود حلیم نام دارد که به‌صورت گرم یا سرد ترجیحاً گرم سرو می‌شود. یکی دیگر از بهترین صبحانه ‌های اصفهان، کله‌پاچه است که این غذا در وعده صبحانه مصرف می‌شود.

وبگردی: ما در این مبحث خود به دنبال معرفی آن دسته از کافه و رستوران‌هایی هستیم که به‌راحتی بتوانید بهترین صبحانه‌ها را سفارش داده و نوش جان کنید پس در ادامه بحث با ما باشید تا با این اماکن در شهر زیبای اصفهان آشنا شوید.

بهترین صبحانه اصفهان کجاست

شربت خانه فیروز

اگر دوست دارید بهترین صبحانه خود را با تداعی خاطرات گذشته نوش جان کنید به شربت خانه فیروز قدم بگذارید و با سفارش املت، تخم‌مرغ آب پز، نیمرو، خاگینه، کره و عسل، ارده و شیره، خامه و عسل، پنیر و گردو، مربای خانگی، صبحانه فرنگی و … برای صبحانه به دهه چهل برگردید، چرا که شربت خانه فیروز با نقاشی‌های دیواری، میز و صندلی‌های چوبی، ظرف‌های آنتیک و گل‌های تازه سر میز‌ها، شما را به آن دوران می‌برد. صبحانه خوردن در چنین فضای نوستالژیکی صفای خودش را دارد. برای یک‌بار هم که شده این تجربه شیرین را با آمدن به شربت خانگی فیروز که در میدان جلفا و نزدیک کلیسای وانک واقع شده را امتحان کنید. باشد که بهترین صبحانه‌ های اصفهان را در بهترین مکان اصفهان تجربه کنید. شربت خانه فیروز برای صبحانه از ساعت ۸ تا ۱۱ آماده ارائه سرویس است.
آدرس شربت خانه فیروز: محله جلفا، میدان جلفا، نزدیک کلیسا وانک. تلفن رزرو: ۰۳۱۳۶۲۹۵۴۶۲

صبحانه شربت خانه فیروز اصفهان

کافه رادیو اصفهان

با گذر از فضای رمانتیک و شاعرانه چهارباغ عباسی به کافه‌ای کوچک و دنج وارد شوید و بهترین صبحانه خود را در کافه رادیو بخورید. صبحانه‌های کافه رادیو متنوع و مفصل است. در این کافه زیبا که در خیابان چهارباغ عباسی و نبش کوچه ارفعی روبروی سینما سپاهان واقع شده منوی صبحانه شامل غذاهای ایرانی و انگلیسی است که بهترین صبحانه‌ها طبق سفارش شما سرو خواهد شد. البته این کافه دارای ۲ شعبه سپاهان و استانداری می‌باشد. سرو صبحانه در این کافه از ساعت ۸ تا ۱۲ است.
آدرس شعبه استانداری: نقش جهان، خ. عبدالرزاق، خ. حکیم، خ. استانداری. تلفن: ۰۳۱۳۲۲۳۱۳۸۸

کافه رادیو اصفهان

کافه رستوران هرمس مکانی برای بهترین صبحانه های اصفهان

هرمس (جلفا) یکی از رستورانهای ایتالیایی اصفهان است که خوشمزه‌ترین غذاهای ایرانی، ایتالیایی و مدیترانه‌ای در آن سرو می‌شود. فضای داخلی این رستوران به‌گونه‌ای طراحی شده که لذت غذا خوردن را بیشتر می‌کند. اگر دوست دارید صبحانه‌ای لذیذ را تجربه کنید به هرمس بروید و با سفارش یک صبحانه عالی ایرانی یا ایتالیایی خود و خانواده خود را شگفت‌زده کنید، چرا که منوی صبحانه هرمس متنوع است و در هرمس هم صبحانه انگلیسی، پنکیک، کرپ و هم صبحانه ایرانی مثل نان و پنیر و هم صبحانه ایتالیایی موجود است. این رستوران همه روزه از ساعت ۸:۳۰ صبح پذیرای مشتریان خود می‌باشد.
آدرس کافه رستوران هرمس اصفهان: خیابان جلفا (نظر شرقی)، کوچه کلیسای وانک، کوچه جلفا. تلفن: ۰۳۱۳۵۵۵۵۵۵۵

کافه رستوران هرمس اصفهان

قهوه خانه دایی غفور اصفهان، تجربه خوردن صبحانه در فضای باز

شاید این سال در ذهن شما نقش بسته باشد که بهترین صبحانه‌های اصفهان را در کجا می‌توان خورد؟ این یک پاسخ ساده دارد و آن کافه دایی غفور است. این کافه با فضای خانوادگی و ساده خود یک محیط گرم و صمیمی برای صرف صبحانه‌ای دلچسب و لذیذ است. منوی کافه دایی غفور شامل عسل، کره، عدس، لوبیا و املت‌های بی نظیر است که با کره درست شده و بر سر میز مشتریان آورده می‌شود. اگر تمایل دارید در یک محیط صمیمی صبحانه ‌خود را میل کنید به کافه دایی غفور سری بزنید. قهوه خانه دائی غفور همه روزه از ساعت ۸ صبح پذیرای شماست. قیمت‌های قهوه خانه دائی غفور مناسب است.
آدرس کافه دایی غفور اصفهان: خیابان چهارباغ، کوچه فروهر.

صبحانه قهوه خانه دایی غفور اصفهان

صرف یکی از بهترین صبحانه اصفهان در کافه دانوب

کافه دانوب اصفهان یک فضای دلنشین و دلچسب دارد که به انسان آرامش عجیبی می‌دهد این آرامش به‌گونه‌ای است که دوست داری ساعت‌ها بدون دغدغه در این محیط آرامش‌بخش بنشینید و از هیاهوی روزگار دور باشید. پنجره‌های کافه رو به خیابان بوده و از داخل کافه منظره خیابان را می‌توان دید. در این کافه کشیدن سیگار ممنوع است. یکی دیگر از نکته‌های جالب این کافه وجود کتاب است که می‌توانید این کتاب‌ها را مطالعه کنید. این روزها کمتر کافه‌ای را می‌توان پیدا کرد که به کتاب و کتاب‌خوانی اهمیت بدهد. در منوی کافه دانوب اغلب بهترین صبحانه‌ های اصفهان یافت می‌شود و اگر دوست دارید در چنین محیطی یک صبحانه ایده‌آل نوش جان کنید به کافه دانوب تشریف بیاورید. در منوی صبحانه این کافه، صبحانه انگلیسی هم سرو می‌شود. کافه دانوب هر روز از ساعت ۸ صبح پذیرای مشتریان عزیز می‌باشد.
آدرس کافه دانوب اصفهان: خ مطهری، حد فاصل پل شیری و خیام، روبروی بیمارستان امید. تلفن: ۰۳۱۳۲۳۵۸۳۴۷

صبحانه کافه دانوب اصفهان

  بهترین صبحانه رشت را کجا بخوریم؟

پیشنهادهای دیگر برای خوردن بهترین صبحانه در اصفهان:

کافه رستوران ترنج اصفهان: خ خاقانی، کوچه هوانس شیرازی، کوچه رامین، خانه هوانس. تلفن: ۰۳۱۳۶۲۹۳۷۸۸ .همه روزه از ساعت ۸ الی ۱۰:۳۰ انواع صبحانه ایرانی در محیطی دلنشین و زیبا سرو می‌شود.

صبحانه کافه رستوران ترنج اصفهان

کافه رستوران لوتوس اصفهان: خ حکیم نظامی، خ سنگتراشها غربی، چهارسوقی‌ها، عمارت شکرچیان. تلفن: ۰۳۱۳۶۲۸۴۱۵۹. پذیرایی صبحانه از یکشنبه الی جمعه ساعت ۸:۱۵. منوی صبحانه شامل صبحانه انگلیسی، بشقاب ایرانی، انواع املت و تخم مرغ می‌باشد. در این رستوران املت به سفارش و سلیقه شما طبخ می‌شود. این رستوران دارای فضای باز نیز می‌باشد.

کافه رستوران لوتوس اصفهان

کافه فرهنگ اصفهان: خیابان کمال اسماعیل، طبقه زیرین پل جوئی. تلفن: ۰۹۱۳۵۱۳۱۳۳۸ .ساعت سرو صبحانه: همه روزه از ساعت ۷:۳۰ صبح. منوی صبحانه: انواع املت، نیمرو، صبحانه ایرانی و انگلیسی.

کافه رستوران ناژلند اصفهان: خیابان الفت، بعد از آکواریوم، روبروی پارکینگ شماره ۶، ایستگاه تله سیژ ۲. تلفن: ۰۳۱۹۵۰۱۰۱۰۱ . ساعت صبحانه یکشنبه تا جمعه از ساعت ۸:۳۰ (شنبه‌ها تعطیل است). منوی صبحانه: املت مخصوص، تخم مرغ، سالا میوه، لوبیا، سیب زمینی، ساندویج ژامبون، هات داگ، نان جوبوک، پنکیک، صبحانه ایتالیایی، اسپانیایی و ایرانی.

بوفه سلف سرویس صبحانه هتل پارسیان کوثر اصفهان (هتل شرایتون): سی و سه پل، بلوار ملت. تلفن: ۳۵۰۴۵۰-۰۳۱

کافه دیوار اصفهان:خیابان احمدآباد، نبش چهارراه نظام الملک، فودکرت مجتمع شهر دیجیتال. تلفن: ۰۹۱۳۲۰۵۶۸۰۷

کافه ساباط اصفهان:آتشگاه، بعد از سه راه نبوی منش، داخل خانه گل ناردین. تلفن: ۰۳۱۳۷۷۳۵۳۸۵ .صبحانه از ساعت ۸:۳۰٫ با فضایی بسیار شیک و دلنشین و با منوی متنوع صبحانه.

کافه لوانت اصفهان: خ نظر میانی، مقابل میدان جلفا، نبش کوی باغ به طبقه فوقانی فروشگاه T1. تلفن رزرو: ۰۳۱۳۱۳۱۴۰۳۱٫ صبحانه از ساعت ۹٫ منوی صبحانه شامل: صبحانه ایرانی (املت یا نیمرو، سوسیس، پنیر، کره، گردو، خیار، گوجه، مربا آلبالو)، صبحانه انگلیسی (نان تست، سیب زمینی سرخ شده، سوسیس، تخم مرغ، بیکن کریسپی، نان چندغله، خوراک لوبیا، سالاد میوه، میکس سالاد، قارچ شکم پر)، وافل با تاپینگ میوه، رولت پنیر با املت اسفناج، رولت پنیر با املت گوشت چرخ کرده، پنکیک تمشک رزبری، رولت پنیر با املت بیکن…

صبحانه کافه لوانت اصفهان

کافه آرمانی اصفهان: مرداویج، فارابی میانی. تلفن: ۰۳۱۳۶۶۹۹۷۱۸. دارای بوفه صبحانه. شامل صبحانه انکلیسی، صبحانه لبنانی، وافل، اگ بندیک اسفناج، اگ بندیک بیکن، رولت املت گوجه به همراه سینه بوقلمون و سس پستو …

کافه رستوران ویل گریل: حد فاصل پارک آبشار و چهارراه آپادانا ، قبل از پمپ بنزین سجاد. تلفن: ۳۶۴۱۴۷۰۰. صبحانه ۸:۳۰ تا ۱۲

کافه شاپو اصفهان: چهارباغ عباسی، کوی کازرونی، روبروی‌ بانک ملت. تلفن: ۰۹۱۳۷۹۳۸۲۰۸٫ صبحانه از ساعت ۹٫

کافه گرین هوم اصفهان: ابتدای خیابان صائب، انتهای بن بست عندلیب (خانه نوآوری). تلفن: ۰۹۱۶۹۹۴۸۵۸۳٫ از نه صبح.

کافه باغ پنجم: اصفهان، چهارباغ بالا، مجموعه مترو پل، بلوک ب، طبقه اول، واحد۱۲۰. تلفن: ۰۹۳۰۸۵۸۱۲۱۹٫

کافه فیکا: اصفهان، خیابان فردوسی، ابتدای خیابان منوچهری. تلفن: ۳۲۲۴۲۷۰۳ . هر روز از ۸ صبح

رستوران اپتیموس پلاس: اصفهان، خ مشتاق دوم، خ باغ مشهد. تلفن رزرو: ۰۹۳۷۴۴۴۰۳۶۹٫ صبحانه: ۹ تا ۱۲.

بهترین کله پاچه اصفهان

بهترین کله پاچه اصفهان:

کله پزی عشایر: خانه اصفهان، فلکه نگهبانی، جنب خیابان شهید اسماعیلی. تلفن: ۰۳۱۳۴۲۵۶۲۸۵

کله پزی یاران: میدان آزادی، ابتدای هزارجریب. تلفن: ۰۳۱۳۶۶۸۸۳۰۵

کافه کله سنتی: چهارراه شکرشکن، ابتدای خیابان احمدآباد. پذیرایی ۲۴ساعته. تلفن: ۰۳۱۳۲۲۵۱۰۲۷

کله پزی خان بابا: خیابان سجاد، حدفاصل چهارراه آپادانا و سپهسالار. تلفن: ۰۳۱۳۶۶۰۵۲۵۴

کافه کله: شیخ صدوق شمالی، استقلال. تلفن: ۰۳۱۳۶۶۸۷۰۷۳

کله پزی عقیق: خیابان هشت بهشت، ابتدای گلزار، روبروی بانک صادرات. تلفن: ۰۹۱۳۱۶۶۱۶۹۸

کله پزی صفاهان: خیابان بزرگمهر، مقابل مسجد الکریم، ساختمان بهشت. تلفن: ۰۳۱۳۲۶۷۴۴۳۸ (شبانه روزی)

بهترین حلیم و آش اصفهان:

آش و حلیم بختیاری (حاج سیف‌الله): اصفهان، خیابان فروغی، روبه‌روی بانک سپه.

حلیم و عدس دارچین: اصفهان، خواجه عمید، بین رز و ویلا

آشپزی ماه: اصفهان، قلعه تبرک، میدان احمد آباد، خ احمد آباد

حلیم و عدس دادا حلیمی: اصفهان، خیابان هزارجریب، کوی بهار، میدان گلها، جنب نانوایی سنگکی. از ۶ صبح

آش سرای‌ نمونه: اصفهان، خیابان بزرگمهر‌، هشت بهشت غربی، نبش چهار‌‌ ‌راه گلزار. تلفن: ۰۳۱۳۲۶۴۴۰۷۷٫ از ۵ صبح

سخن آخر

صبحانه آن وعده غذایی است که سوخت‌وساز بدن شما را افزایش می‌دهد و انرژی لازم برای انجام کارها را به شما می‌دهد تا در محل کار یا مدرسه متمرکز بمانید. ازاین‌رو می‌بایست به این وعده غذایی اهمیت ویژه‌ای داد لذا ما در این گفتار خود به برخی از کافه و رستوران‌هایی واقع شده در شهر زیبای اصفهان اشاره کردیم که در اغلب این رستوران‌ها بهترین صبحانه ‌های اصفهان سرو می‌شود. در این گفتار خود گاه شما را دعوت کردیم تا با رفتن به کافه‌ای نوستالژیک دوران گذشته را به یادآورید و یا اینکه با رفتن به یک محیط آرامش‌بخش، خود را از هیاهوی دنیای مدرن دور کنید حال خود تصمیم بگیرید که بهترین صبحانه‌ها را در کجای اصفهان بخورید؟

3 1 رای
امتیازدهی به مطلب

جدیدترین مطالب قطار وبگردی را از دست ندهید!

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
دوست داریم نظرتونو بدونیم، لطفا دیدگاهی بنویسیدx