سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

تصاویر/جشن عروسی بروکلین بکهام، فرزند دیوید بکهام

baran ghatar.com ۲۲ فروردین ۱۴۰۱ دیدگاه ۳۱۸

تصاویر رسمی از جشن عروسی بروکلین بکهام، فرزند دیوید بکهام و نیکولا پلتز، بازیگر آمریکایی و فرزند نلسون پلتز، میلیارد آمریکایی

بروکلین بکهام و نیکولا پلتز دیروز شنبه با یکدیگر پیمان زناشویی بستند.

بروکلین ۲۳ ساله و نیکولای ۲۷ ساله طی مراسمی مجلل در عمارت ۱۰۳ میلیون دلاری خانواده ی نیکولا در پام بیچ ِ فلوریدا با یکدیگر ازدواج کردند.

این زوج طی یک مراسم سنتی یهودی به عقد یکدیگر درآمدند. آن ها پیش تر اعلام کرده بودند قصد دارند مراسم ازدواج خود را طبق رسومات دین یهود برگزار کنند چون پدربزرگ بروکلین و پدر نیکولا یهودی هستند.

عروسی آن ها جشنی چند روزه با حضور مهمانانی است که از روز جمعه به محل مراسم رسیده اند.
مراسم ازدواج پسر بروکلین بکهام
همسر بروکلین بکهام
مراسم عروسی بروکلین بکهام
عروسی بروکلین بکهام
پدر و مادر بروکلین، دیوید و ویکتوریا بکهام تنها سلبریتی های حاضر در این مراسم نبودند. اوا لونگوریا، گوردون رمزی، سرنا و ونوس ویلیامز در میان مهمانانی بودند که تصاویر آن ها منتشر شده است.

ملانی سی، هم‌گروه سابق ویکتوریا در گروه موسیقی اسپایس گرلز، مارک آنتونی و الکسیس اوهانیان دیگر چهره های مشهوری هستند که گفته شده در میان مهمانان بودند.

تعداد مهمانان مراسم ۳۰۰ نفر تخمین زده شده است.

از خانواده ی بکهام علاوه بر دیوید و ویکتوریا، خواهر و برادرهای بروکلین، یعنی رومئوی ۱۹ ساله، کروز ۱۷ ساله و هارپر ۱۰ ساله هم حضور داشتند.

دیوید بکهام و ویکتوریا بکهام

هارپر بکهام

مارک آنتونی و نامزدش

خانواده ی نیکولا – پدر تاجرش نلسون پلتز و مادر مدلش کلودیا هفنر – هم به همراه ۷ خواهر و برادر نیکولا حضور داشتند، از جمله دو برادرش برد پلتز، بازیکن هاکی و ویل پلتز، بازیگر.

والدین نیکولا

منبع: اینستاگرام سینماونیز

جدیدترین مطالب قطار وبگردی را از دست ندهید!

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از