سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

ارسال پیامک کشف حجاب به مجری سرشناس+عکس

lokomotive ghatar.com ۳۰ فروردین ۱۴۰۱ دیدگاه ۲۳۳

اعتراضات مردمی به پیامک های کشف حجاب اغلب به دلیل نبودن در زمان و مکانی است که در پیامک قید شده اما این بار خانم مجری در آن زمان و مکان با حجاب کامل این پیامک را دریافت کرده است!

مژده لواسانی شب گذشته در صفحه اینستاگرام خود نوشت: «استودیوی برنامه ما در محوطه نمایشگاه بین‌المللی هست و من هر شب همین ساعت ۲۱:۳۰ که در پیام آمده است از درب مجاور باشگاه انقلاب با ماشین خودم وارد نمایشگاه می شوم و طبیعتاً با همین پوشش؛ شالی که در عکس مشاهده می‌کنید! چادر! ساق دست! آماده اجرا!

استوری مژده لواسانی

و خب دوست عزیزی که این حجاب را کشف حجاب دیده به نظرم یا با ما شوخی داشته یا باید به بینایی‌سنجی مراجعه کند. وقتی این پیامک برایم آمد هم خندیدم و هم بابت این همه بی دقتی که هر روز اتفاق می‌افتد و احتمالاً جریمه‌های زیادی هم در پی دارد تأسف خوردم»

برای مطلع شدن از صحت و سقم ماجرا با این مجری تماس گرفتیم، مژده لواسانی ضمن تأیید این مطلب گفت: جالبی ماجرا اینجاست که ساعت و مکانی که در پیامک آمده درست است و من دقیقاً در همان نقطه بوده ام اما حجاب من هیچ ایرادی نداشت چرا که اولاً من محجبه هستم و دوماً حجابم دقیقاً همان حجابی بود که آن شب روی آنتن رفتم.

بخوانید  عکس/طعنه سنگین مجری مشهور سیما به طرح صیانت

وی افزود: باید مشخص شود چه افرادی با چه نیتی این گونه پیامکهای اشتباهی برای افراد ارسال می‌کنند و حتماً این موضوع را از ۱۹۷ پیگیری می‌کنم.

منبع: همشهری آنلاین

جدیدترین مطالب قطار وبگردی را از دست ندهید!

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از