سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

حمله مرگبار به خانواده عروس ۱۷ ساله در یافت آباد تهران/مادر عروس کشته شد

lokomotive ghatar.com ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ دیدگاه ۲۲۰

جوان افغان با چاقو در محله یافت آباد به جان اعضای خانواده همسرش افتاد و مادرزنش را کشت و پدر همسرش را به شدت زخمی کرد. او حتی همسر و خواهر زنش را نیز مجروح کرده است.

قتل

ساعت ۹ و پانزده دقیقه شب چهارشنبه ۲۱ اردیبهشت امسال، ماموران کلانتری الغدیر در جریان درگیری منجر به ضرب و جرح اعضای یک خانواده افغان قرار گرفتند و بلافاصله برای رسیدگی به موضوع در محل حاضر شدند.

جوان ۲۲ ساله بعد از مجروح کردن همسر ۱۷ ساله خود و خواهر و پدر و مادر همسرش از محل حادثه گریخته بود و امدادگران اورژانس مجروحین را به بیمارستان منتقل کردند.

اما ساعتی بعد از انتقال مجروحین به بیمارستان، مادر زن متهم جان خود را از دست داد و به این ترتیب رسیدگی به پرونده قتل در شعبه یکم دادسرای جنایی تهران در دستور کار بازپرس  زارعی قرار گرفت.

با صدور دستور بازداشت متهم فراری ، وی شناسایی و دستگیر شد وعلت بروز درگیری خانوادگی را شک و سوظن به همسر جوان خود عنوان کرد. مطابق تحقیقات به عمل آمده متهم روز حادثه با عصبانیت به خانه پدر همسر خود رفته و گفتگوی  او با همسرش به درگیری خانوادگی منجر شد که در نهایت وی با استفاده از چاقو اهالی خانه را مجروح کرده بود.

بخوانید  اعتراف به قتل شوهر با همدستی نگهبان شب پس از ۸ماه

رسیدگی به این پرونده در جریان قضایی ادامه دارد و این در حالی است که حال زن جوان متهم و خواهر او رو به بهبود است اما پدر خانواده حال وخیمی دارد.

منبع: رکنا

جدیدترین مطالب قطار وبگردی را از دست ندهید!

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از