سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

چانه‌زنی‌ها جواب داد؛ توافق ۲ ساله پرسپولیس و بیرانوند نهایی شد!

afra ghatar.com ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ یک دیدگاه ۷۷

علیرضا بیرانوند گلر شماره یک تیم ملی با پرسپولیس به توافق نهایی رسید.

با پایان یافتن لیگ پرتغال، قرارداد قرضی علیرضا بیرانوند گلر شماره یک تیم ملی با باشگاه بواویشتا هم به پایان رسید و بیرانوند به ایران بازگشت. علیرضا بعد از چند روز استراحت خودش را برای اردوی تیم ملی در خرداد ماه آماده می کند و در اختیار تیم ملی خواهد بود. طی چند وقت گذشته بحث بازگشت بیرانوند به فوتبال ایران و به خصوص باشگاه پرسپولیس به شدت مطرح شد و خیلی‌ها معتقدند علیرضا در سال منتهی به جام جهانی و برای اینکه بتواند به صورت فیکس در جام جهانی بازی کند، پرسپولیس را به عنوان تیم آینده خود انتخاب خواهد کرد.

از چند هفته قبل باشگاه پرسپولیس مذاکرات خود را برای جذب بیرانوند آغاز کرد و علیرضا هم نماینده خود را به باشگاه فرستاد تا مذاکرات شکل جدی تری به خودش بگیرد. همانطور که احتمالا در جریان قرار گرفتید، بیرانوند ۲ فصل دیگر با باشگاه آنتورپ قرارداد دارد که فصل دوم آن توافقی و مشروط است. در واقع علیرضا یکسال دیگر به صورت قطعی با آنتورپ قرارداد دارد و هر تیمی که خواهان او باشد، ابتدا باید رضایت باشگاه بلژیکی را جلب کند.

بخوانید  پورعلی گنجی در پرسپولیس/سورپرایز ویژه برای پرسپولیس

مدیران پرسپولیس هم با ارسال نامه ای به باشگاه آنتورپ شرایط خرید بیرانوند را پرس و جو کردند. بلژیکی‌ها در ابتدا مبلغ بالایی برای فروش بیرانوند اعلام کردند ولی در مذاکرات بعدی کمی تخفیف دادند. با این حال باز هم مبلغ تعیین شده برای رضایتنامه علیرضا برای باشگاه پرسپولیس سنگین بود و آن‌ها از پس این پول بر نمی آمدند. درنهایت بعد از کلی مذاکرات فشرده با باشگاه آنتورپ و خود علیرضا، آنتورپی‌ها رضایت دادند که تخفیف خوبی به پرسپولیس بدهند و این انتقال انجام شود.

مدیران پرسپولیس طی هفته‌های اخیر با نماینده علیرضا توافق اولیه را انجام دادند و بعد از بازگشت این بازیکن از پرتغال، دوشنبه عصر جلسه ای با خود علیرضا برگزار کردند و در نهایت به توافق هم رسیدند. گفتنی است قرارداد بیرانوند با پرسپولیس ۲ ساله خواهد بود و این بازیکن با شروع فصل جدید تمرینات پرسپولیس به این تیم ملحق خواهد شد. همچنین علیرضا طی یکی دو روز آینده با حضور در باشگاه پرسپولیس قراردادش را امضا خواهد کرد.

بخوانید  تصاویر/تشنج روی سکوهای پرسپولیس/مخالفان و موافقان یحیی درگیر شدند!
منبع: خبرورزشی

جدیدترین مطالب قطار وبگردی را از دست ندهید!

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

1
دیدگاه بگذارید

avatar
1
0
0
 
نظر با بیشترین واکنش
داغ‌ترین نظر
1
محمد
  اشتراک در  
جدیدترین قدیمی‌ترین بیشترین رای
اطلاع از
محمد
Guest
محمد

بازگشت بیرانوند به پرسپولیس اشتباه بزرگی هست و به ضررش تمام میشه….