سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

قتل بوکسور جوان با ضربه مشت/متهم: او من را تحقیر می کرد

didi ghatar.com ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ دیدگاه ۱۷۰

مرد ورزشکار که متهم است بوکسور جوان را با ضربه مشت به قتل رسانده است، در جلسه دادگاه گفت تحقیر‌های مقتول او را عصبانی کرده بود.

دو سال قبل خانواده مردی به نام میلاد به پلیس خبر دادند، پسرشان به قتل رسیده است و از قاتلش حمید شکایت دارند. وقتی مأموران پلیس به بیمارستانی که میلاد در آن بستری شده‌بود، رسیدند مشخص شد میلاد چند روز قبل به دلیل ضربه مشتی که به سرش وارد شده مصدوم و بعد از انتقال به بیمارستان به کما رفته و سرانجام فوت شده است. خانواده میلاد به پلیس گفتند میلاد و حمید هر دو ورزشکار بودند و به باشگاه می‌رفتند. چند روز قبل به ما خبر دادند پسرمان بیهوش شده و به بیمارستان منتقل شده است. بعداً فهمیدیم حمید با مشت به سر پسرمان ضربه زده و باعث بیهوشی او شده است. امدادگران میلاد را به بیمارستان رسانده‌بودند و او تحت عمل جراحی قرار گرفت. پسرمان یک هفته در حالت بیهوشی بود تا این که به علت خونریزی مغزی فوت شد و حالا از حمید شکایت داریم.

بعد از آن بود که حمید با شکایت اولیای‌دم بازداشت شد. او در بازجویی‌ها اتهام قتل عمد را قبول نکرد و گفت: «من یک ضربه به میلاد زدم که به فک او برخورد کرد. ضربه را هم عمدی وارد نکردم و قصد درگیری با او را هم نداشتم.»

بخوانید  قتل زن جوان اینفلوئنسر در کردستان عراق به دست برادرش!/ ویدئو

با کامل شدن تحقیقات پرونده برای بررسی به شعبه‌دهم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد و حمید پای میز محاکمه ایستاد. ابتدا اولیای‌دم در جایگاه قرار گرفتند و گفتند که خواسته‌شان قصاص است و حاضر به گذشت هم نیستند. سپس حمید در جایگاه قرار گرفت و گفت: «من به صورت حرفه‌ای دفاع شخصی می‌کردم. سال‌ها بود به باشگاه می‌رفتم و میلاد هم به همان باشگاه می‌آمد و بوکسور حرفه‌ای بود. ما با هم دوست و هم محله‌ای بودیم. میلاد اخلاق بدی داشت که مدام من را تحقیر می‌کرد. همیشه سعی داشت من را خراب کند، اما به رفتارش جواب نمی‌دادم و سکوت می‌کردم. آن روز هم رفتارش را تکرار کرد که جوابش را ندادم و ساکت ماندم، اما او دست بردار نبود. اصرار داشت با هم مبارزه کنیم که قبول نکردم. هر چه امتناع کردم او دست بردار نبود تا این که فحاشی کرد و حرف‌های خیلی زشتی زد که عصبانی شدم و کنترل رفتارم را از دست دادم و با مشت به او ضربه زدم که به فکش برخورد کرد و روی زمین افتاد. خیلی زود او را به بیمارستان بردیم که جراحی شد، اما فایده‌ای نداشت و او فوت شد.»

بخوانید  مصاحبه با دختر ۱۴ ساله‌ یزدی که توسط یک افغانستانی به قتل رسید!

قاضی سؤال کرد که گزارش پزشکی قانونی تأییدکرده در سه قسمت جمجمه مقتول شکستگی وجود دارد، در حالی که مدعی هستی ضربه‌ای به فک او وارد کرده‌ای. در این باره چه می‌گویی؟

متهم جواب داد: «من فقط یک ضربه به او زدم که روی زمین افتاد. شاید سه شکستگی مورد اشاره هنگام سقوط وی به زمین ایجاد شده‌باشد.»
قاضی سؤال کرد که یکی از شکستگی‌ها در قسمت آهیانه ایجاد شده است. پزشکی قانونی اعلام کرده که شکستگی آهیانه فقط بر اثر برخورد جسم سخت ایجاد می‌شود. این که ضربه مشت چنین شکستگی ایجاد کند غیر‌ممکن است. در این باره چه می‌گویی؟ متهم جواب داد: «من فقط یک ضربه به فک مقتول زدم. او ابتدا به بالا پرت شد و بعد به زمین سقوط کرد. حتماً در چنین شرایطی شکستگی ایجاد شده است. هر چند من چند شاهد دارم که فقط یک ضربه به میلاد زدم که می‌توانم به دادگاه معرفی کنم.»

در ادامه قاضی جلسه را برای طرح اظهارات شاهدان تجدید کرد. قاضی همچنین اتهام قتل غیرعمد متهم را به عمد تغییر داد و قرار وی را به ۲ میلیارد‌تومان افزایش داد که متهم بازداشت شد.

منبع: صدآنلاین

جدیدترین مطالب قطار وبگردی را از دست ندهید!

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از