سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

تصاویر ناسا از مراسم جالب پیتزاخوری در فضا

aflatoon ghatar.com ۱۶ خرداد ۱۴۰۱ دیدگاه ۳۸۴

ناسا با انتشار تصاویری از پیتزا خوردن فضانوردان در ایستگاه فضایی بین المللی نوشت:تصاویری از یک رستوران مداری

خوردن پیتزا در فضا

ناسا در پست جدیدی در صفحه اینستاگرام خود نوشت: برشی از زندگی در ایستگاه فضایی بین المللی. اگرچه که اعضا در مدار حدود ۲۵۰ مایلی (۴۰۲ کیلومتری) از ما در گردشند، اما فاصله زیادی از سنت محبوب ما در زمین یعنی “شب پیتزا” (دورهمی برای صرف پیتزا) ندارند.

اعضا میتوانند از بین حدود ۲۰۰ گزینه مختلف در منو که همه ی آنها توسط آزمایشگاه “سیستم های غذایی فضایی” (Space Food Systems Laboratory) در مرکز فضایی جانسون ناسا آزمایش، آماده و بسته بندی شده اند، انتخاب کنند. در تصویر اول فضانورد “رابرت هاینز” (Robert Hines) با پیتزای خود ژست گرفته است.

پیتزا خوری در ناسا

ناسا با اشاره به تصویر دوم نوشت: پپرونی را بده این طرف! خدمه از به اشتراک گذاری تاپینگ پیتزا به سبک خانوادگی لذت می برند. از سمت چپ در جهت عقربه های ساعت به ترتیب: ” دنیس ماتویف” (Denis Matveev)، “اولگ آرتمیف” (Oleg Artemyev) و “سرگئی کورساکوف”( Sergey Korsakov) همگی از آژانس فضایی “روسکاسموس” روسیه هستند. “کیل لیندگرن” (Kjell Lindgren) “جسیکا واتکینز” (Jecssia Watkins)، فضانوردان ناسا و “سامانتا کریستوفورتی” (Samantha Cristoforetti) از آژانس فضایی اروپا (ESA) است.

تصویر سوم: سرآشپز را به رزومه او اضافه کنید. فضانورد “واتکینز” چالش آماده کردن پیتزا (Pizza) در ریزگرانش را انجام می دهد.

پیتزا در فضا

منبع: سرپوش

جدیدترین مطالب قطار وبگردی را از دست ندهید!

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از