سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

عکس/لباس جنجالی و حاشیه‌ ساز یک مداح مطرح

didi ghatar.com ۲۶ خرداد ۱۴۰۱ (۲) دیدگاه ۷۳۳

امیر کرمانشاهی در مراسم جشن میلاد امام رضا(ع) هیأت انصارالحجه مشهد لباس عجیبی به تن کرد که بلافاصله با انتقادات پیشکسوتان و مردم مواجه شد. او بلافاصله با انتشار متنی از مردم دلجویی کرد.

امیر کرمانشاهی

مراسم جشن میلاد امام رضا(ع) در هیأت انصارالحجه(عج) مشهد امسال با حواشی همراه شد که یکی از دلایل اصلی آن لباس مداح این هیأت، امیر کرمانشاهی بود. او در این مراسم، لباس زرد رنگ آستین‌ کوتاهی با نقش و نگارهای مختلف رنگی به تن داشت که بلافاصله از همان تصاویر پخش زنده جلسه مورد انتقاد مداحان و پیشکسوتان این عرصه و حتی مردم عادی قرار گرفت.

امیر کرمانشاهی بلافاصله بعد از این ماجرا و برداشت سوء مردم از این اقدام که منجر به جریحه‌دار شدن احساسات بسیاری از هیأتی‌ها شد با انتشار استوری در فضای مجازی تقریباً عذرخواهی کرد. البته این پیام او مانند عواقب ناشی از لباس پوشیدنش دیده نشد و کمتر کسی آن را دید. مسئولین رسانه‌ای این هیأت تاکنون عکس و فیلمی از این مراسم منتشر نکرده‌اند و دقت نظری در این خصوص داشته‌اند و شنیده می‌شود حتی از این اقدام کرمانشاهی هدفی را هم دنبال می‌کرده است، اما به دلیل خلط مباحث تاکنون از طرح آن منصرف شده است.

کرمانشاهی در این پیام نوشت: «من وقتی میرم مهمونی، بهترین لباسمو می‌پوشم، دیشب جشن ولادت صاحبم امام رضا(ع) بود و منم همه تلاشم این بود با وجودم، با برگه‌های شعرم، با صدام و حتی با لباسم به همه بگم از ته دلم خوشحالم اما ظاهراً باعث دلخوری و تکدر دوستان و محبین امام رضا(ع) جانم شدم. با افتخار خاک پای تمام عاشقان حضرت رضا(ع) هستم و از اینکه حواستون به حقیر هست ممنونم.»

 

منبع: همشهری آنلاین

جدیدترین مطالب قطار وبگردی را از دست ندهید!

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

2
دیدگاه بگذارید

avatar
2
0
0
 
نظر با بیشترین واکنش
داغ‌ترین نظر
2
دادجوعلی
  اشتراک در  
جدیدترین قدیمی‌ترین بیشترین رای
اطلاع از
علی
Guest
علی

مرد حسابی کسی میهمانی می رود اون هم رسمی کت و شلوار می پوشد نه مثل هیپی های قدیم لباس بپوشد

دادجو
Guest
دادجو

بر فرض مفروض شما حتماً انسان خوب و شریفی هستید، آخه با این ریش شما چیکار کنبم!!!! بابا جون ول کنید این بازار دین فروشی را !!! پیشنهاد می کنم به جای تمسک به اشعار کذا و کذا (غیر مستند و غیر متواتر) و …… مداحی را رها کنید و برید دنبال یک کار دیگه!!!! مگه شما فقاهت دارید که دین مظلوم خدا را توجیه می کنید!!!! اول دین شناسی، معارف و شناخت خود و خدا…………………………….