سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

عمل شیطانی با دختر نوجوان با وعده خواستگاری

kaboos ghatar.com ۰۶ تیر ۱۴۰۱ دیدگاه ۲۹۰

چند روز قبل دختر نوجوانی به همراه پدرش به پلیس رفت و گفت ۸ ماه قبل در راه برگشت از مدرسه با پسری به نام سهیل آشنا شدم او شماره تلفنش را به من داد.

یک هفته بعد با او تماس گرفتم و بعد از آن دوستی ما شروع شد. در این مدت رابطه خوبی با هم داشتیم تا اینکه سهیل مدتی قبل مرا به میهمانی در خانه‌اش دعوت کرد.

او ادامه داد: پسر دایی سهیل و دوست دخترش نیز آنجا بودند بعد از ساعتی، وقتی آن‌ها آنجا را ترک کردند، سهیل مرا مورد آزار و اذیت قرار داد و از من فیلم و عکس تهیه کرد، بعد هم مرا با خودرویش به خانه رساند. او به من گفت به کسی از این ماجرا حرفی نزنم، چون قصد ازدواج با من را دارد، اما اگر شکایت کنم فیلم و عکس‌ها را منتشر می‌کند.

دختر نوجوان گفت: ابتدا به خانواده‌ام حرفی نزدم، اما از آنجا که دچار افسردگی شده بودم، خانواده‌ام به من شک کردند و من برای اینکه پدرم متوجه ماجرا نشود از خانه فرار کردم و به شمال رفتم، اما دوباره به خانه برگشتم و به ناچار ماجرای آن شب را به پدر و مادرم گفتم و به درخواست خانواده ام، برای شکایت به اداره پلیس آمدم.

بخوانید  تداوم جنایات جنگی، قتل‌عام، تجاوز به زنان و کودکان اوکراینی توسط مزدوران پوتین

با شکایت دختر نوجوان، پرونده‌ای در شعبه هشتم دادسرای جنایی تهران تشکیل شد و به دستور بازپرس محمد امین تقویان تحقیقات برای بازداشت پسر جوان ادامه دارد.

منبع: صدآنلاین

جدیدترین مطالب قطار وبگردی را از دست ندهید!

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از