سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

تجاوز دوست پسر مادر به دختر ۱۸ ساله‌اش

kaboos ghatar.com ۰۸ تیر ۱۴۰۱ دیدگاه ۶۱۱

مرد پلیدی که توانسته بود با زن مطلقه‌ای دوستی کند وقتی دید او دختری ۱۸ ساله دارد نقشه تجاوز را طراحی کرد.

مادر جوان الهه در ادعاهای هولناکی در دادگاه کیفری استان تهران گفت: بعد از طلاق با دخترم در تهرانپارس زندگی می کنیم، خودم از راه فروختن لباس و اجاره کردن غرفه، خرج زندگی را در می آورم، تا اینکه منصور با من آشنا شد او خودش را پلیس و سروان معرفی کرد و چون ظاهر فریبنده و سلاح و دستبند داشت باور کردم و او را وارد حریم زندگی ام کردم.
 
قرارهای پنهانی الهه با منصور
او ادامه داد: مدتی نگذشته بود که دیدم رفتارهای مرموزی دارد بخاطر همین رابطه‌ام را با او قطع کردم و از الهه خواستم جواب تماس‌های منصور را ندهد. اما دخترم گوش نداد و سر قراری که با او گذاشته بود رفت و ما را بیچاره کرد.

الهه نیز گفت: منصور با من تماس گرفت و گفت می‌خواهد مرا ببیند، من به سر قرار رفتم و پس از اینکه سوار ماشینش شدم، با تهدید اسلحه و زور من را به خانه خود برد؛ زمانی‌که به خانه‌اش رسیدیم به او گفتم که می‌خواهم از آنجا خارج شوم اما او نپذیرفت و من را مورد آزار و اذیت قرار داد.

بخوانید  عمل شیطانی با دختر نوجوان با وعده خواستگاری

منصور که متاهل است در دفاع از خود گفت: آن روز همسرم سر کار بود، ارتباط با الهه را قبول دارم، اما او را با زور به خانه‌ام نبردم و اگر او را با زور به خانه‌ام برده بودم، همه اهالی ساختمان این موضوع را می‌فهمیدند.

منبع: منیبان

جدیدترین مطالب قطار وبگردی را از دست ندهید!

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از