سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

۸ سال زندان برای شکیرا/ پای شریک سابق پیکه در میان است

aflatoon ghatar.com ۱۰ مرداد ۱۴۰۱ دیدگاه ۲۴۹

شکیرا هسر سابق فوتبالیست اسپانیایی با دردسر بزرگی مواجه شده است.

شکیرا

شکیرا خواننده سرشناس کلمبیایی و همسرسابق جرارد پیکه با مشکل بزرگی مواجه شده است و گرفتاری‌هایش فقط به درگیری با ستاره بارسلونا محدود نمی‌شود.

در جدیدترین مورد، دادستانی عمومی بارسلونا از قاضی درخواست کرده تا این چهره معروف را به اتهام کلاهبرداری مالیاتی به ۸ سال و یک ماه زندان محکوم کند. تصمیم دادستان پس از آن گرفته شد که شکیرا نتوانست دادگاه را قانع کند که در این مورد مقصر نیست.

چند روز پیش، مشخص شد که دادستانی بارسلونا و تیم حقوقی به نمایندگی از شکیرا مذاکرات فشرده‌ای را برای جلوگیری از محاکمه به دلیل تقلب مالیاتی ۱۴٫۵ میلیون یورویی بین سال‌های ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۴ انجام داده‌اند.

شکیرا معتقد است که او قبلاً بدهی خود را پرداخت کرده و در واقع، گفته می‌شود که او ۱۷ میلیون یورو به دلیل سود تحمیل شده توسط مقامات مالیاتی پرداخت کرده است.

بخوانید  پایان شایعات جدایی زوج مشهور؟/عکس

دادستان معتقد است که شکیرا در خارج از کشور زندگی نکرده است. در همین حال، دادستان معتقد است که شکیرا پس از پرداخت نکردن مالیات بر درآمد و ثروت مربوط به خود در سال‌های ۲۰۱۲، ۲۰۱۳ و ۲۰۱۴، شش فقره جرم کلاهبرداری مالیاتی را مرتکب شده که برای آنها می‌تواند درخواست مجازات بین یک سال تا یک سال و ۶ ماه زندان کند.

گفته می‌شود که یک شریک سابق پیکه از ساختار شرکتی استفاده می‌کرد تا آژانس مالیاتی باور کند که شکیرا در آن زمان در بارسلونا در خارج از کشور زندگی می‌کرد.

دادستانی بیان می‌کند که این زوج در خانه‌ای در پایتخت کاتالونیا زندگی می‌کردند و بعداً به منطقه «اسپلوگس د یبرگات» نقل مکان کردند و در آنجا ملکی مجلل خریدند. بنابراین، آنها معتقدند که اقامت شکیرا در خارج از اسپانیا فقط به دلایل حرفه‌اش بوده است.

بخوانید  شکیرا از دوست پسر جدیدش رونمایی کرد/عکس
منبع: خبرورزشی

جدیدترین مطالب قطار وبگردی را از دست ندهید!

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از