سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

تفاوت میان شال و روسری پاییزه و بهاره در الماس جنوب

dell ghatar.com ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ دیدگاه ۵۱

شال پاییزه و زمستانه و تفاوتش با شال تابستانه بهاره

آیا میدانید شال و روسری جدید از چه زمانی وارد ایران شد؟ شال شیک چیست؟ شال مقداری پارچه است که به صورت چهار گوش که روی سر و سینه قرار میگیرد و آن را میپوشاند.

وجود این پوشش از قرن ۳ و ۴ و با آمدن اسلام ، مورد استفاده قرار گرفت ، همانطور که شال و روسری در جامعه غربی به عنوان بستن مو از پشت مورد استفاده قرار میگیرد. یا در موقعی مینی اسکارف و بیبی اسکارف ها به عنوان ترند فشن استفاده میشوند ، اما در جامعه اسلامی به عنوان پوشش کامل مو و در بعضی مواقع به عنوان رساندن پیامی مورد استفاده قرار میگیرد مثلا در مواقعی روسری های مجلسی با رنگ های شاد همچون قرمز یا طلایی برای مراسم شادی یا رنگ مشکی به عنوان عزا یا رنگ های شاد برای مجالس شادی ، یاد شده است در این مقاله سعی خواهیم کرد تا بهترین انواع شال و روسری موجود در فروشگاه الماس جنوب را به شما معرفی کنیم.

گاهی میبینیم شرکت ها برا تبلیغات از طرحهای خاصی روی این شال و روسری ها و برای مقاصد خود مورد استفاده قرار داده اند که باعث برتری این افراد از دیگری شده اند .با گذشت زمان فرهنگ هر ملت دستخوش تغییر شد و پوشش انسان ها هم متفاوت بوده ، هر روزه مد های متفاوتی به بازار می آید و انسان ها از آنجا که همیشه دوست داشتنه اند شال و روسری ۱۴۰۱ داشته باشند و دوست دارند لباسهای جدید و متناسب با فصل و منطقه ای که قرار دارند انتخاب و استفاده کنند.

در کشور ما نیز این قانون استثنا نبوده و مردممان با همین شرایط جلو رفته اند . ما در این مقاله تلاش میکنیم با دادن اطلاعات لازم شما را در انتخابی بهتر همراهی کنیم .

خرید روسری پاییزه الماس جنوب

تفاوت و نکات خرید شال پاییزه و بهاره

حال به معرفی چندی از شال های جدید مورد استفاده بپردازیم . ابتدا به این موضوع میپردازیم که در هر فصل چه نوع خرید شال و روسری شیک باید انتخاب کنیم .انتخاب شال مناسب فصل ما را به سمت الگویی زیبا برای انتخابی خوب و مناسب در خرید شال راهنمایی میکند که چگونه بتوانیم جز بهترین و خوشتیپترین ها باشیم ، ما در این مقاله به شما کمک میکنیم جز خوش سلیقه های شهر خود باشید و با هر انتخاب همه را انگشت به دهان کنید ، وقتی که مهارت انتخاب خوب را فرا بگیرید دیگر ست کردن انواع شال با لباس های دیگر برای شما سخت نیست و از قبل جذابتر به نظر میرسید ، پس از این مقاله فرا میگیرید تفاوت میان انواع شال های بهاره ، شال زمستانه و پاییزه و … انتخاب رنگ شال مناسب فصل یکی از اصلیترین موارد در شال ، توجه به رنگ و طرح شال است ،

رنگ های شال و روسری همگام با تغییر فصل ها

این رنگ ها هستند که زیبایی خرید شال شیک را تعریف میکنند و با کمک سلیقه های کد بانوها این شال ها به حرکت در می آیند و به خانه مشتری سوق پیدا میکنند . بیشتری فاکتوری که در فصول مختلف در انتخاب ها تاثیر گذار است طرح و اندکی رنگ خاص هست که استفاده میشود به طور مثال در فصل زمستان ما باید از شال های موهر استفاده کنیم که ما را گرم نگه بدارد ، و با عبور نور و انعکاس آن به سر و صورت به طور کامل آن را گرم نماید .

و همینجور در فصل تابستان ،  این شال باید قادر به عبور هوا بین سر و گردن و از نازکی خاصی برخوردار باشد تا استفاده کننده آن مشکلی برایش به وجود نیاید و همینجور رنگ شال بسیار مهم است مثلا رنگ مشکی چون جذب کننده گرما است برای زمستان و رنگ های شاد چون جذب کننده نور خورشید نیستند برای تابستان مناسب هستند .

جنس شال و روسری نیز برای فصل ها بسیار مهم است چرا که مثلا شال ابریشمی برای تابستان بسیار آزار دهنده هست چون کمتر کسی طاقت تحمل گرمای آن را دارد یا مثلا جنس نخ برای تابستان مناسب است ، و گرمای هوا را از خود عبور میدهد و سبک و خنک میباشد و همچنین برای طرح پاییزه هم حتی مناسب است چون در خیلی از شهرها پاییز همچنان هوا گرم است و پوشیدن این نوع شال ها مشکلی ایجاد نمیکند .بعد از بررسی از شال های تابستانه و زمستانه و مقداری پاییزه در نهایت اندک کلامی در مورد شال بهاره که طرفداران زیادی دارد نیز بپردازیم شال بهاره ، هم به مانند فصل آن یاد آور زندگی و سرسبزی و نشاط و امید هست ،

خرید شال پاییزه از فروشگاه شال و روسری الماس جنوب

خرید شال پاییزه از فروشگاه شال و روسری الماس جنوب

معمولا برای این فصل در ذهن مردم رنگی شاد و پر از گل و بلبل و زیبایی است حال که خرید روسری شیک جدید های الماس جنوب با طرح های شاد و بهاری ارائه میشود به مشتریان عزیز تداعی کننده فصل بهار است قطعا زیبایی خاصی به استفاده کننده آن میدهد . حالا برای انتخاب یک شال بهاره خوب مثل همیشه باید به جنس این شال توجه فرمود .جنس پارچه ای که استفاده میشود باید تقریبا خنک و با قابلیت ایستایی خوب باشد به این دلیل که در فصل بهار رفته رفته هوا رو به گرمی میرود و مردم خود را آماده گرما میکنند و لباس های خریداری شده نیز باید خنک باشند.

خرید شال و روسری اینترنتی از الماس جنوب

پس خنکی یک اصل بسیار مهم در انتخاب لباس های بهاری از فروشگاه شال و روسری الماس جنوب است و مهمترین جنس شال های پاییزه جنس نخ است چون این نوع پارچه ها از الیاف پنبه است و پنبه نیز سبک ، مقاوم در عین حال خنک است پس به جرعت میتوان گفت جنس نخ بهترین نوع شال بهاره است اما تنها مشکل شال نخی این است که مجلسی نیست و ارزان قیمت است و بیشتر باید در روزمررگی ازش استفاده کرد و حس و حال لاکچری بودن را در خانم ها ایجاد نمیکند.

خب فصل بهار پر از جشن و مهمانی است پس مشتریان الماس جنوب چکار باید کنند ؟ چی باید بپوشند ؟ لطفا بهشون کمک کنید .ما در اینجا بهشون شال ابریشم مجلسی رو معرفی میکنیم شال ابریشم یک پارچه اصیل از دیرباز تا کنون مورد توجه ویژه خانم ها قرار گرفته ، شال ابریشم نرم و لطیف است ولی ایستایی خوبی ندارد و همش از روی سر سقوط میکند و عین حال لخت است ولی مشکلی برای خانم هایی که دوست دارند به جشن بروند به وجود نمی آید چون مراسم های خانم ها معمولا مجزا برگزار میشود.

فروشگاه شال و روسری الماس جنوب

حرف آخر کمک کردن به شما برای انتخاب یک شال بهاره یا تابستانه و … یک بهانه بود که مجموعه الماس جنوب دقایق اندکی با شما همراه باشد و لحظات زیبایی را به خاطره ها بیفزاید در این فروشگاه بهترین روشری های نخی و شال نخی جدید به بهترین جنس و قیمت وجود دارند . منتظر شما هستیم با تشکر

رپورتاژ آگهی

جدیدترین مطالب قطار وبگردی را از دست ندهید!

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از