سایت قطار وبگردی، خبرگردی و اشتراک لینک

تصاویر/واکنشهای تند علی کریمی به توهین یک روحانی

baran ghatar.com ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ دیدگاه ۵۳۳

واکنش تند علی کریمی به توهین یک روحانی پس از آنکه یک فرد روحانی علی کریمی را به دلیل اظهارنظر منتقدانه در خصوص نذورات محرم بی‌شرف خوانده بود.

روز گذشته توهین عجیب و تند یک روحانی در هنگام خطابه، علیه علی کریمی خبرساز شده بود و حالا به نظر می‌رسد علی کریمی به واسطه یک پست به این موضوع واکنش نشان داده است.

در روزهای گذشته بود که علی کریمی نسبت به نذورات محرم استوری منتقدانه ای را با این مضمون منتشر کرد:

«میلیاردها تومان خرج میکنیم نذری بدهیم و در پایان… آرزوی شفای بیماری را داریم که برای نداشتن پول میمیرد. التماس…»

اما پس از این استوری فیلمی از یک روحانی دست به دست شد که به علت این اظهارنظر واکنش تندی را نسبت به علی کریمی نشان می‌دهد و به شکل عجیبی چندمرتبه جادوگر فوتبال ایران را «بی‌شرف» می‌خواند! حالا علی کریمی با یک پست در اینستاگرام به نظر می‌رسد به شکل غیرمستقیم به صحبت های روحانی مذکور واکنش نشان داده است.

بخوانید  انواع غذاهای نذری برای ماه محرم و صفر به همراه طرز تهیه

کریمی پستی با این متن را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرده است:

پست علی کریمی

«دردها فراموش می‌شوند اما حرامزاده‌ها هرگز!»

گفتنی است علی کریمی سالهاست که به واکنش ها و اظهارنظرهای تند و تیز سیاسی و اجتماعی شهره است که گاها برای او مشکلاتی را نیز به همراه داشته است.

تکمیلی: کریمی ساعاتی پیش در توییتر و این بار به صورت مستقیم واکنش دیگری را به صحبت های حامدرضا معاونیان (روحانی) نشان داد و در توییتر خود نوشت:

«بدون شک خیلی‌ها بهتر از من امام حسین را می‌شناسند اما من اینطور می‌شناسم که امام حسین مقابل ظلم، مقابل آدم بد ذات و بد دهن هرگز سر خم نکرد. و در آخر، باور دارم خدا اونایی که حق الناس به گردنشونه رو هیچ وقت رو سفید نمی‌کنه.»

حالا اما واکنش علی کریمی به این شخص روحانی ادامه دار شده است و او پستی با ادبیاتی بسیار تند منتشر کرده است و خطاب به معاونیان گفته است:

بخوانید  ویدیو/ اولین تصاویر از برخورد مرگبار پژو ۲۰۶ با عزاداران حسینی در اردستان

«بی شرف تو دوزاری هستی که به اسم اسلام هر زر میزنی، در پایان هم جربزه اینو نداری کامنت و تگ هاتو باز بزاری تا مردم نظر بدن!!؟؟

ولی من کامنتم رو باز میزارم تا مردم نظرشونو در مورد منو تو بدن!!

بسم الله»

پست علی کریمی

منبع: انصاف نیوز

جدیدترین مطالب قطار وبگردی را از دست ندهید!

شاید این مطالب را هم بپسندید

دیدگاه ها

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از